Після десятиденної відпустки АРМИ у Хорватії, яхта Медведчука покинула порт

25 січня, 18:52
Після десятиденної відпустки АРМИ у Хорватії, яхта Медведчука покинула порт

Арештована яхта Медведчука за $200 млн відчалила з порту Хорватії

Яхта Royal Romance, яку у 2022 році заарештували через санкції проти Віктора Медведчука, рушила з хорватського порту Трогір. У неї начебто з’явився новий власник.

Про це повідомляє хорватський сайт dnevnik.hr.

Як зазначають хорватські журналісти, яхта Royal Romance, яку пов’язують з родиною підсанкційного українського політика Віктора Медведчука, зранку в четвер 25 січня 2024 р. відпливла з порту Трогір в Хорватії. Яхта знаходилася там під арештом з весни 2022 року.

У 2015 році цю яхту довжиною 92 метри отримала компанія Fregata Marine Ltd. (Маршалові о-ви), власницею якої була Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука.

Проте у 2021 році судно змінило власника. Ним стало Lanelia Holdings Ltd (Маршалові о-ви), власники якого були невідомі.

Навесні 2022 року Львівський суд арештував Royal Romance.

А у листопаді 2023 року Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) заявило про намір продати яхту, вартість якої оцінювалася в $200 млн.

dnevnik.hr з посиланням на юридичну фірму Gajski, Grlić, Prka and partners (Загреб) пише, що власником Lanelia Holding є громадянин московії Олексій Інкін, який намагається довести, що купив судно до початку російського вторгнення в Україну.

Після десятиденної відпустки АРМИ у Хорватії, яхта Медведчука покинула порт_1
Після десятиденної відпустки АРМИ у Хорватії, яхта Медведчука покинула порт_3

Восени минулого року російські ЗМІ повідомляли, що бізнесмен Олексій Інкін раніше був топ-менеджером групи компаній Регіон.

Згодом він став власником холдингової компанії Еволюція, що була створена у 2018 році. Її активи зосереджені в нафтогазовій (ВПК-ойл, Горний, Сібгаз) та вугільній (АнтрацитІнвестПроєкт) промисловостях, нерухомості. Є частка у біофармацевтичній компанії Самсон-мед.

Раніше повідомлялося, що суперяхту Royal Romance, яка належить зраднику Віктору Медведчуку й була арештована в Хорватії, продадуть на аукціоні, передавши гроші Україні.

В АРМА заявили, що арештована яхта Медведчука «тимчасово відпливала»... і обіцяла повернутись.

Яхта колишнього народного депутата Віктора Медведчука Royal Romance у Хорватії відпливла від причалу в місті Трогір для підтвердження плавучості та роботи двигунів.

Про це повідомило Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у четвер, 25 січня.

Вказано, що АРМА перебуває у постійній комунікації з хорватськими органами державної влади. Згідно з отриманими документами, суперяхта весь час перебуває у пункті дислокації, біля причалу верфі Adria Docks у місті Трогір.

«За повідомленням Міністерства моря, транспорту та інфраструктури Республіки Хорватія, яхта Royal Romance 25 січня 2024 року тимчасово відчалила для підтвердження її технічної спроможності, плавучості та роботи двигунів. Проведення цих заходів відбулось за рішенням Окружного суду м. Спліт (Хорватія). Для забезпечення законності під час технічної перевірки спостереження здійснюється Капітаном порту за участі поліцейських Хорватії. Згідно профільний сайту Marintraffic.com, підтверджено відхід яхти о 10:35 та прихід о 12:47 (UTC +1)» – йдеться у повідомленні.

АРМА отримало погодження на проведення повторного огляду цього активу для проведення якісної реалізації. Після проведення оцінки арештованого активу АРМА планує здійснити його реалізацію. Продаж цього лоту стане першим прикладом реалізації арештованих активів, що перебувають за кордоном.

Читайте також:
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
13:43
Полтава
Не минає дня без звістки із громад Полтавщини про передачу чергової допомоги фронтовикам. «Зеленим ямщикам» варто наслідувати приклад інших.
12:32
Політика
Тінь радників Єрмака. Хто керує Укрінформом
11:45
Кримінал
ДБР викрило масштабну систему катування в’язнів в українських тюрмах. Працівниках колонії у Полтавській області оголошено підозри.
11:25
Війна
Він надасть Україні «абсолютно новий потенціал радіолокаційної розвідки та бойового управління проти цілей у повітрі та на морі»
11:00
Війна
Довгостроковий контракт із московією допоможе індійській компанії Reliance забезпечити постачання дешевої російської нафти
10:10