Після Лисичанська окупанти перейдуть до захоплення Донеччини, - британська розвідка

ВІЙНА
04 липня, 10:20
Після Лисичанська окупанти перейдуть до захоплення Донеччини, - британська розвідка

Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України

Окупаційні війська московії після захоплення Лисичанська на Луганщині, ймовірно, кинуть сили на взяття під контроль Донецької області.

Про це інформує пресслужба міноборони Сполученого Королівства з посиланням на дані розвідки.

“Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага росії майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил”, – йдеться у повідомленні.

У розвідці наголошують, що вторгнення московії продовжує завдавати руйнівний вплив на аграрний сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

Ординська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт аграрної продукції України у 2022 році навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року.

“Після відступу від острова Зміїного, аванпосту на Чорному морі росія помилково заявила, що “м’яч тепер на боці України” щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання росії в аграрний сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу”, – йдеться у повідомленні розвідки Британії.

Американський Інститут вивчення війни повідомляє, що за захоплення Лисичанська відповідали двоє високопоставлених військових.

У повідомленні зазначають, що кремлівський бункерний щур владімір путін очевидно не довіряє молодшим офіцерам. Тому за захоплення Лисичанська відповідали двоє топ-військових.

«За Лисичанськ та район на захід від нього відповідали командувач Центральним військовим округом генерал-полковник Олександр Лапін та командувач Повітряно-космічними силами росії генерал армії Сергій Суворікін», – інформують в ISW.

В ISW наголошують, що участь двох високопоставлених офіцерів, залучених до однієї справи на невеликій ділянці фронту примітна і, ймовірно, вказує на те значення, яке путін надає захопленню Лисичанська та кордону Луганської області.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур особисто керує війною проти України
24 вересня, 12:05
Війна
Збройні сили України зможуть звільнити Кримський півострів від окупантів до середини 2023 року
21 вересня, 16:15
Світ
Комуністичний Китай бачить себе азійським гегемоном, США не згодні з такими розкладами, а на РФ уже ніхто не зважає, – її час минув.
19 вересня, 17:00
Війна
Батальйони значною мірою недоукомплектовані та складаються переважно з найманців з економічно депресивних регіонів
15 вересня, 12:15
Опінії
Кремль продовжує шукати партнерів, які б допомогли пережити західні санкції
14 вересня, 16:55
Світ
Баку за підтримки Анкари диктує Єревану і Москві свої умови встановлення миру на засадах пантюркізму. ОДКБ принципово не втручатиметься.
14 вересня, 09:23