Після Лисичанська окупанти перейдуть до захоплення Донеччини, - британська розвідка

ВІЙНА
04.07.2022, 10:20
Після Лисичанська окупанти перейдуть до захоплення Донеччини, - британська розвідка

Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України

Окупаційні війська московії після захоплення Лисичанська на Луганщині, ймовірно, кинуть сили на взяття під контроль Донецької області.

Про це інформує пресслужба міноборони Сполученого Королівства з посиланням на дані розвідки.

“Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України. Тепер увага росії майже напевно перейде на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил”, – йдеться у повідомленні.

У розвідці наголошують, що вторгнення московії продовжує завдавати руйнівний вплив на аграрний сектор України. Війна призвела до серйозних збоїв у ланцюжках постачання насіння та добрив, від яких залежать українські фермери.

Ординська блокада Одеси продовжує серйозно обмежувати експорт збіжжя з України. Через це експорт аграрної продукції України у 2022 році навряд чи становитиме понад 35% від загального обсягу 2021 року.

“Після відступу від острова Зміїного, аванпосту на Чорному морі росія помилково заявила, що “м’яч тепер на боці України” щодо покращення експорту зерна. Насправді саме втручання росії в аграрний сектор України продовжує посилювати глобальну продовольчу кризу”, – йдеться у повідомленні розвідки Британії.

Американський Інститут вивчення війни повідомляє, що за захоплення Лисичанська відповідали двоє високопоставлених військових.

У повідомленні зазначають, що кремлівський бункерний щур владімір путін очевидно не довіряє молодшим офіцерам. Тому за захоплення Лисичанська відповідали двоє топ-військових.

«За Лисичанськ та район на захід від нього відповідали командувач Центральним військовим округом генерал-полковник Олександр Лапін та командувач Повітряно-космічними силами росії генерал армії Сергій Суворікін», – інформують в ISW.

В ISW наголошують, що участь двох високопоставлених офіцерів, залучених до однієї справи на невеликій ділянці фронту примітна і, ймовірно, вказує на те значення, яке путін надає захопленню Лисичанська та кордону Луганської області.

Читайте також:
Війна
Можливе надання Україні балістичних ракет ATACMS допоможе ЗСУ, але також не стане вирішальним.
вчора, 07:36
Політика
Європейські й американські еліти не усвідомили: спливаючи кров'ю, українці дали світу час на переозброєння і підготовку. Гряде велика війна.
30 вересня, 18:33
Війна
Кремль сподівається виграти час для зміцнення свого окупаційно-терористичного контингенту. Український наступ дає для цього всі можливості.
29 вересня, 16:09
Політика
Київ кидає виклик старому ворогові. Ще багато треба зробити, але недавні скандали та судові справи скоріше є хорошим, ніж поганим знаком...
25 вересня, 16:09
Політика
Україна стабільно посідає нижню половину щорічного глобального індексу сприйняття корупції Transparency International. І це ганьба!
22 вересня, 16:01
Політика
Чому Андрій Пишний клав на Зеленського?
22 вересня, 08:20