Після втручання НВР "Правий Сектор Полтавщини" Віталій Пазинич вибачився перед військовослужбовцем

Виміри
13 травня, 14:30

Перевізник пообіцяв зробити все можливе, для недопущення таких ситуацій в майбутньому

Вчора "Останній Бастіон" повідомив про прикрий інцидент, що стався напередодні на маршруті "Полтава-Гадяч".

Учаснику бойових дій продали квиток на автобус, але замість сидячого місця виявилося – стояче у напхом набитому транспортному засобі, де пасажири стали на сторону нахабного водія.

Після втручання Полтавського обласного осередку Національно-визвольного руху "Правий сектор, та проведення виховної роботи з метою уникнення подібних випадків зневаги до наших захисників, Віталій Пазинич вибачився перед військовослужбовцем Мироненком Іваном Івановичем та пообіцяв зробити все можливе, для недопущення таких ситуацій.

"Добрий день.

Найперше - приношу свої вибачення військовослужбовцю.

Ситуація, що склалася на маршруті, вкрай прикра, неприємна і неприпустима. Надалі зроблю все від мене можливе, щоб не допускати такої ганебної ситуації. Не знімаю з себе відповідальності, але хочу прояснити деякі деталі.

Маршрут здійснювався підприємством ФОП Пазинич В.М., де працює водієм Ємець С, керівником якого я і являюся.

Автостанція дійсно може продавати білети на маршрут без місця, але про це має попереджувати пасажира, який в праві обрати будь-який зручний для нього маршрут.

Також на маршруті є 2 пільгових місця, якими можуть скористатися всі пільгові категорії населення. З водієм було проведено розмову щодо цієї ситуації, так як він несе відповідальність за свій маршрут, за пасажирів, за транспорт, за безпеку і за події на маршруті зокрема.

На превеликий жаль я не можу контролювати ті ситуації, що відбуваються на маршрутах під час поїздок, втім контролюючою та відповідальною ланкою під час перевезення є водій, який міг вирішити ситуацію на місці.

Ще раз ЩИРО ВИБАЧАЮСЯ перед нашим захисником і надалі зроблю все від мене залежне для недопущення таких ситуацій. Для оперативного вирішення проблемних питань, додаю номер телефона для звернень: (095) 212 50 99", - зазначив Віталій Пазинич.

Також Віталій Пазинич записав відео з вибаченням.

НВР "Правий сектор Полтавщини" звертається до всіх перевізників Полтави та області, в тому числі до ФОП Лупаєнка та ФОП Іванова, з вимогою належного ставлення до військовослужбовців та дотримання їх прав.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
Слуги вітчизняної Феміди завжди були та лишалися Ахіллесовою п'ятою національної безпеки, чим постійно користувалися олігархи та Кремль.
26 травня, 17:17
Війна
Доки "зголоднілі" споживачі їжі швидкого приготування стають у черги у Полтаві, Запоріжжя зазнає постійних повітряних ударів ворога.
18 травня, 18:27
Кримінал
О 12:00 відбудеться брифінг керівників НАБУ і САП щодо викритої схеми одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного Суду
16 травня, 12:10