Після втручання НВР "Правий Сектор Полтавщини" Віталій Пазинич вибачився перед військовослужбовцем

13 травня, 14:30
Після втручання НВР "Правий Сектор Полтавщини" Віталій Пазинич вибачився перед військовослужбовцем

Перевізник пообіцяв зробити все можливе, для недопущення таких ситуацій в майбутньому

Вчора "Останній Бастіон" повідомив про прикрий інцидент, що стався напередодні на маршруті "Полтава-Гадяч".

Учаснику бойових дій продали квиток на автобус, але замість сидячого місця виявилося – стояче у напхом набитому транспортному засобі, де пасажири стали на сторону нахабного водія.

Після втручання Полтавського обласного осередку Національно-визвольного руху "Правий сектор, та проведення виховної роботи з метою уникнення подібних випадків зневаги до наших захисників, Віталій Пазинич вибачився перед військовослужбовцем Мироненком Іваном Івановичем та пообіцяв зробити все можливе, для недопущення таких ситуацій.

"Добрий день.

Найперше - приношу свої вибачення військовослужбовцю.

Ситуація, що склалася на маршруті, вкрай прикра, неприємна і неприпустима. Надалі зроблю все від мене можливе, щоб не допускати такої ганебної ситуації. Не знімаю з себе відповідальності, але хочу прояснити деякі деталі.

Маршрут здійснювався підприємством ФОП Пазинич В.М., де працює водієм Ємець С, керівником якого я і являюся.

Автостанція дійсно може продавати білети на маршрут без місця, але про це має попереджувати пасажира, який в праві обрати будь-який зручний для нього маршрут.

Також на маршруті є 2 пільгових місця, якими можуть скористатися всі пільгові категорії населення. З водієм було проведено розмову щодо цієї ситуації, так як він несе відповідальність за свій маршрут, за пасажирів, за транспорт, за безпеку і за події на маршруті зокрема.

На превеликий жаль я не можу контролювати ті ситуації, що відбуваються на маршрутах під час поїздок, втім контролюючою та відповідальною ланкою під час перевезення є водій, який міг вирішити ситуацію на місці.

Ще раз ЩИРО ВИБАЧАЮСЯ перед нашим захисником і надалі зроблю все від мене залежне для недопущення таких ситуацій. Для оперативного вирішення проблемних питань, додаю номер телефона для звернень: (095) 212 50 99", - зазначив Віталій Пазинич.

Також Віталій Пазинич записав відео з вибаченням.

НВР "Правий сектор Полтавщини" звертається до всіх перевізників Полтави та області, в тому числі до ФОП Лупаєнка та ФОП Іванова, з вимогою належного ставлення до військовослужбовців та дотримання їх прав.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Життя
Цькування учнів у школах, а також закладах оздоровлення — наслідок совєцької окупації. Наш народ ментально хворий і не бажає лікуватися.
07 грудня, 19:12
Кримінал
Пацієнти помирають, поліція і медики мовчать.
07 грудня, 17:15
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27 листопада, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09 листопада, 07:35
Опінії
Головнокомандувач ЗСУ планує захистити кандидатську дисертацію в «Одеській юридичній академії» «підрахуя» Сергія Ківалова
06 листопада, 13:08
Війна
Наразі керівництво бригади намагається не допустити розголосу та уникнути відповідальності.
04 листопада, 19:01