Після введення санкцій проти «Газпромбанку» у трьох країнах припинили обслуговувати його картки

Після введення санкцій проти «Газпромбанку» у трьох країнах припинили обслуговувати його картки

В Угорщині, Туреччині та Об'єднаних Арабських Еміратах припинили обслуговувати банківські картки UnionPay, видані «Газпромбанком».

Напередодні банк потрапив до списку нових санкцій з боку США.

Так, російські пропагандисти пишуть, що в Угорщині не обслуговує такі картки Банк «ОТП». Щодо Туреччини та ОАЕ просто пишуть «банки припинили» обслуговувати.

Зокрема, у Туреччині та Еміратах, якщо спробувати зняти гроші з таких карток, то банкомати видають попередження про технічну помилку. Або повідомляється, що карта не обслуговується.

«Газпромбанк» є третім за величиною в росії.

США ввели санкції не лише щодо цієї фінустанови, а й проти шістьох його дочірніх компаній, що працюють за межами рф. Введення санкцій – це крок, покликаний послабити можливості Росії ухилятися від низки обмежень, запроваджених з початку повномасштабного вторгнення в Україну у лютому 2022 року. Крім того, під нові санкції потрапили понад 50 російських банків, які мають міжнародні зв'язки, 40 російських реєстраторів цінних паперів та 15 чиновників із фінансової сфери, зокрема, з Центробанку рф.

При цьому глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що санкції проти російського «Газпромбанку» ставлять під загрозу енергетичну безпеку деяких країн Центральної Європи, підвищуючи ризики раннього припинення постачання російського природного газу на континент. За його словами, таке рішення США – це «атака на суверенітет» Угорщини.

Читайте також:
Політика
Російський проєкт Arctic LNG 2 скоротив видобуток на газових родовищах майже до нуля через західні санкції на експорт.
12 листопада, 15:36
Економіка
Ельвіра Набіулліна — один із найбільш технічних наших ворогів. Вона вмілий управлінець, завдяки якій економіка РФ досі у чималому плюсі.
06 листопада, 07:10
Політика
Муса Бажаєв залишався власником курорту Forte Village на Сардинії навіть через два місяці після запровадження санкцій.
23 жовтня, 15:35
Політика
У січні-вересні 2024 року Індія закупила 6,1 млн т енергетичного вугілля, що на 26% менше, ніж за аналогічний період 2023 року.
15 жовтня, 15:35
Економіка
Московська біржа найближчим часом вийде із складу акціонерів Казахстанської фондової біржі (KASE).
11 жовтня, 17:15
Економіка
Чиновники у Брюсселі сперечаються щодо подальшої долі «блакитного палива» країни-загарбника. Європа спробує зіскочити з газової голки.
02 жовтня, 12:38