Півмільярда гривень на рік: у Кабміні оцінили прямі збитки України від Керченського мосту

ПОЛТАВА
16.05.2018, 13:16
Півмільярда гривень на рік: у Кабміні оцінили прямі збитки України від Керченського мосту

Міністерство інфраструктури оцінює прямі збитки України внаслідок вимушеного зменшення тоннажності суден, які заходять до українських портів Маріуполя і Бердянська, після будівництва Керченського мосту, що обмежує своєю висотою прохід кораблів, у 500 мільйонів гривень на рік. 

Про це повідомив журналістам міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він зазначив, що, крім обмеження тоннажності, Керченський міст загалом щодня ставить під загрозу закриття прохід суден через Керченську протоку.

"Цей міст - не просто міст, це інструмент економічного і політичного тиску на Україну, інструмент блокування в будь-яку секунду Керченської протоки для судів не лише з українським прапором, але і всіх країн", - сказав міністр. Він зазначив, що відповідні звернення в міжнародні судові інстанції було надіслано Міністерством закордонних справ України. Українські підприємства також порахували збитки, які будуть виставлені РФ.

Про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку президент РФ Володимир Путін заявив одразу після анексії Криму - у березні 2014 року. Його обіцяли побудувати до 2018 року, а здати в експлуатацію влітку 2019-го, міст був відкритий 15 травня 2018 року.

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56