Північний кордон на замку і замінований, — генерал Наєв

ВІЙНА
30.09.2023, 17:22
Північний кордон на замку і замінований, — генерал Наєв

Білоруський напрямок досі становить загрозу для України. Тамтешній диктаторський режим може піти на провокацію, виконуючи забаганки Кремля.

З метою унеможливити нові рухи окупантів із Півночі, державний кордон і прилеглі ділянки суттєво зміцнюються. Відповідний звіт із Житомирщини оприлюднив командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він стверджує, що ворогам не вдасться повторити сценарій 24 лютого 2022 року, оскільки на їхньому шляху крім колючого дроту і ровів, — мінні та бетонні загородження, кулеметні секрети у лісах при головних дорогах тощо. Фактично, йдеться про українську «лінію Маннергейма» у Поліссі.

«На державному кордоні України ми вживаємо всіх необхідних заходів для підвищення наших оборонних спроможностей. Протягом цього тижня вирито понад 3000 метрів окопів та траншей, прорито близько 2500 метрів протитанкового рову, викладено більше ніж 2000 відповідних мін.

Ми й надалі будемо продовжувати цю роботу задля підвищення наших оборонних спроможностей, щоб у разі чогось завжди були готовими адекватно діяти на ворожі наміри. Рухаємось далі. Слава Україні! Разом переможемо», — наголосив генерал Наєв.

Читайте також:
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
27 травня, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
27 травня, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
23 травня, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05