По смерті Лукашенка Білорусь зникне з мапи Європи

ПОЛІТИКА
11.05.2023, 19:34
По смерті Лукашенка Білорусь зникне з мапи Європи
Фото: Facebook

Російський авторитарний режим розуміє, що Україну не вдасться загарбати, як планувалося, тому доведеться обрати слабкішу жертву.

Такою, на думку вітчизняного політичного аналітика і соціолога Сергія Гайдая, є лукашенківська Білорусь, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він упевнений, що у випадку смерті самозваного вусатого президента у Мінську, Москва швидко проверне чергову "спеціальну операцію" з повноцінної окупації.

«Наразі білоруси вже почали усвідомлювати, що дружба з путіним – це не те, що потрібно Білорусі. Тамтешня опозиція орієнтована на Європу, а такий вибір нинішнього сателіта є неприйнятним для Кремля. Тож, заявляючи про необхідність збереження громадського порядку та захиста Білорусі від зовнішніх загроз, нинішня м'яка форма російської окупації стане більш жорсткою.

Швидше за все, я переконаний росіяни проведуть імітацію виборів, як це відбувається на окупованих територіях України. А затим – приведуть до влади свою маріонетку. Далі цей губернатор проведе референдум, на якому 99% білорусів "проголосують" за приєднання до Росії. І це вже буде не "союзна держава", а велика Росія», – пояснив Сергій Гайдай.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що місяць тому Білорусь отримала авіацію та "Іскандери", котрі можуть наносити тактичні ядерні удари

Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10