Побратими знімають фільм про Героя України Тараса Хаммера

Опінії
07 березня, 13:36
Побратими знімають фільм про Героя України Тараса Хаммера

Кінострічка про 10 років війни за Незалежність України в особі незламного воїна-правосекторівця. Він був ідеалістом, лідером, людиною...

Військовий кореспондент

Отже, друзі, тепер можна уже повідомити офіційно: ми знімаємо фільм про Героя України, українського воїна, громадського діяча Тараса «Хаммера» Бобанича. Він — боєць 1-ї Окремої штурмової роти ДУК ПС, офіцер Збройних Сил України, комбат, громадський діяч, друг, побратим і коханий.

Ми будемо говорити про Тараса і людей, яких він об'єднував навколо себе — це «Вовки-штурмовики» під командуванням його побратима Дмитра «Да Вінчі»Коцюбайла, бійців 2-го Окремого батальйону, якими командував друг «Хаммер» до останнього подиху і яких вів у бій. Ми розкажемо про Тараса, як людину і націоналіста.

Ми розкажемо про Тараса, який понад усе кохав свою дружину. Ми розкажемо про «Хаммера»: друга, музиканта, козарлюгу, людину, яка об'єднувала навколо себе молодих, старих, дітей.

Він був душею компанії, козарлюгою з мечем і автоматом, характерником, завжди залишаючись високоосвіченою людиною. З Богом і Україною в серці.

Через фільм про Тараса, ми покажемо 10-річну боротьбу свідомих і класних українців за свою свободу.  Тараса любили та поважали тисячі людей, його справа, його звитяга має жити на вустах і серцях майбутніх поколінь.

Ми докладемо всіх зусиль, щоби фільм про друга «Хаммера» зачепив усіх, хто буде дивитися його; не тільки в Україні, але й за кордоном. Саме таку ідею несе в собі наш проєкт: на тонесеньку ниточку нанизати спогади побратимів Тараса, його батьків, друзів і зафіксувати вічність, написати свою власну правдиву історію про найкращих.

Нехай наш фільм народиться і випурхне як пташеня із гнізда і почне жити своїм життям. Взаємодіяти з кожним, порушувати болючі проблеми нашого народу, передавати дорогоцінні знання з покоління в покоління про Хаммера.

Окремо для критиків: ми не втрачаємо на фільм державних коштів, навпаки шукаємо приватних інвесторів, які допоможуть зробити нам класну кінострічку. Ми робимо цей фільм зараз, щоби зберегти у пам'яті свіжі спогади та побратимів Тараса, які досі воюють.

Побратими знімають фільм про Героя України Тараса Хаммера_1
Читайте також:
Полтава
«Зелені ямщики» готуються зустрічати з квітами московитів. Натомість селяни в області вкладаються у нашу спільну перемогу над ворогом.
вчора, 19:27
Полтава
Чиновники та депутати нашого краю здебільшого лишаються осторонь війни. Для них ніби не існує нічого, крім глибини власної кишені з грошвою.
18 квітня, 12:27
Опінії
Про консервативне прочитання капіталу... Долаймо зашкарублі колоніальні «норми», стереотипи взаємин та регуляції!
12 квітня, 13:41
Війна
Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.
22 лютого, 08:27
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20