«Починається диктатура». Олексій Гончаренко виставив відео суперечки зі Стефанчуком

ПОЛІТИКА
23.02.2023, 15:01
«Починається диктатура». Олексій Гончаренко виставив відео суперечки зі Стефанчуком

Стефанчук відмовився позбавляти мандатів ОПЗЖистів, а Гео Лероса відсторонили від пленарних засідань до кінця війни.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не поставив на голосування законопроєкти про позбавлення мандатів представників ОПЗЖ.

Натомість Рада проголосувала за відсторонення народного депутата Гео Лєроса від засідань парламенту за образливий виступ, який був адресований голові держави Андрію Єрмаку.

Через це у парламенті розпочалася суперечка. Відповідне відео опублікував нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«Навіщо викидати ОПЗЖ з Ради? Навіщо боротись з пʼятою колоною? Правильно – не треба. А знаєте, з ким треба боротись? З Гео Леросом, який опорочіл честь нашого Кормчего – Андрія Єрмака. Це просто абсурд. Під час війни ми маємо бути єдині і боротись з Росією. Натомість, влада почала боротись з опозицією... Починається диктатура. От що починається», – зазначив Гончаренко.

Пізніше Олексій Гончаренко записав відео з відстороненим Леросом, у якому наголосив на незаконності такого рішення.

«Єрмак – не народ України, Єрмак – не президент України, Єрмак – секретар Президента. Крапка. Парламент України – основа демократії, свободи та нашої незалежності», – додав Гончаренко.

Нещодавно Лерос заявив, що голова Офісу президента України Андрій Єрмак має спільний будівельний бізнес з обраним від забороненої партії ОПЗЖ Вадимом Столаром. До повномасштабної війни його партнером був і кум Путіна Віктор Медведчук.

Лерос прокоментував своє відсторонення та зазначив, що:

«Сьогодні Верховна Рада відсторонила мене до кінця року від засідань Верховної Ради, через те, що я посмів відвертого агента Кремля Андрія Єрмака назвати «ФСБешною гнидою» в його присутності, та присутності «найвеличнішого імператора».

Нардеп додав, що за цей рік Єрмак «став олігархом, у тому числі бізнес партнером Столара і Медведчука».

Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
вчора, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10