«Починається диктатура». Олексій Гончаренко виставив відео суперечки зі Стефанчуком

ПОЛІТИКА
23 лютого, 15:01
«Починається диктатура». Олексій Гончаренко виставив відео суперечки зі Стефанчуком

Стефанчук відмовився позбавляти мандатів ОПЗЖистів, а Гео Лероса відсторонили від пленарних засідань до кінця війни.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не поставив на голосування законопроєкти про позбавлення мандатів представників ОПЗЖ.

Натомість Рада проголосувала за відсторонення народного депутата Гео Лєроса від засідань парламенту за образливий виступ, який був адресований голові держави Андрію Єрмаку.

Через це у парламенті розпочалася суперечка. Відповідне відео опублікував нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«Навіщо викидати ОПЗЖ з Ради? Навіщо боротись з пʼятою колоною? Правильно – не треба. А знаєте, з ким треба боротись? З Гео Леросом, який опорочіл честь нашого Кормчего – Андрія Єрмака. Це просто абсурд. Під час війни ми маємо бути єдині і боротись з Росією. Натомість, влада почала боротись з опозицією... Починається диктатура. От що починається», – зазначив Гончаренко.

Пізніше Олексій Гончаренко записав відео з відстороненим Леросом, у якому наголосив на незаконності такого рішення.

«Єрмак – не народ України, Єрмак – не президент України, Єрмак – секретар Президента. Крапка. Парламент України – основа демократії, свободи та нашої незалежності», – додав Гончаренко.

Нещодавно Лерос заявив, що голова Офісу президента України Андрій Єрмак має спільний будівельний бізнес з обраним від забороненої партії ОПЗЖ Вадимом Столаром. До повномасштабної війни його партнером був і кум Путіна Віктор Медведчук.

Лерос прокоментував своє відсторонення та зазначив, що:

«Сьогодні Верховна Рада відсторонила мене до кінця року від засідань Верховної Ради, через те, що я посмів відвертого агента Кремля Андрія Єрмака назвати «ФСБешною гнидою» в його присутності, та присутності «найвеличнішого імператора».

Нардеп додав, що за цей рік Єрмак «став олігархом, у тому числі бізнес партнером Столара і Медведчука».

Читайте також:
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22