Податкова служба США виявила 32 мільярди доларів росіян, які підлягають конфіскації

СВІТ
04.11.2022, 12:31
Податкова служба США виявила 32 мільярди доларів росіян, які підлягають конфіскації

В Україні Зе, Бе, Є не виявили нічого...

Підрозділ американської податкової служби, який відстежує фінансові злочини і розшукує майно представників російської еліти, що перебувають під санкціями, виявив в попередньому фінансовому році кошти у розмірі понад 32 мільярди доларів, які підлягають конфіскації.

Про це повідомило саме відомство.

Глава відділу кримінальних розслідувань податкової служби Джим Лі заявив, що йдеться про «величезну» суму, втричі більшу за виявлену попереднього року. А обсяг коштів у вкраденій криптовалюті, понад 7 мільярдів доларів, виявився вдвічі більшим, ніж попереднього року, сказав він.

Річний звіт відділу проливає світло на розслідування щодо російських олігархів, які опинилися під санкціями, в умовах російської війни в Україні.

Відділ відкрив 20 розслідувань осіб під санкціями, відколи в березні він приєднався до робочої групи Мін'юсту Kleptocapture. Робоча група займається боротьбою з російськими олігархами та іншими особами, які ухиляються від санкцій.


А тим часом Зеленський та "Слуги народу" не поспішають націоналізовувати майно російських олігархів, а Роману Абрамовичу зелені покидьки допомагають уникнути санкцій.

Нагадаємо, що в червні навколо російського олігарха Романа Абрамовича спалахнув новий скандал. Ректор Тель-Авівського університету Аріель Порат зізнався, що написав листа американському послу в Ізраїлі на підтримку російського олігарха через те, що Абрамович "пожертвував 50 млн доларів". Фактично це можна вважати хабарем, хоча юридично є допомогою університету.

Такі ж листи підписала ціла низка відомих ізраїльтян.

Глава фракції "Слуга народу", представник України на переговорах з рф Давид Арахамія у своєму лобізмі на підтримку російського олігарха пішов далі.

Його лист із підтвердженням "порятунку Абрамовичем" 400 тис. українців юристи олігарха використовують у судах для скасування санкцій.

І це в той час, як інші прихильники скасування санкцій проти Абрамовича вже зізналися, що фактично отримали хабар за це.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Арахамія не єдиний лобіст Абрамовича в Україні. За інформацією The Wall Street Journal, Володимир Зеленський попросив Президента США Джо Байдена виключити російського олігарха Романа Абрамовича з уже підготовленого списку санкцій, щоб той міг продовжити бути посередником у переговорах з московією. 

Читайте також:
Світ
У Тбілісі кажуть, що війна не зашкодить їх намірам купувати вагони для метро в росії за європейські гроші.
06 лютого, 16:34
Політика
Республіканець Тед Круз збирає голоси сенаторів для заборони президенту Джозеф Байдену відкладати санкції проти атомної енергетики Ірану.
05 лютого, 17:58
Світ
Китайські державні оборонні компанії відправляли навігаційне обладнання, технології в рф
05 лютого, 12:19
Світ
2 лютого американський суд вирішив конфіскувати $5,4 млн, які належать підсанкційному російському бізнесмену Костянтину Малофєєву.
04 лютого, 13:01
Світ
Стеля цін на нафтопродукти буде введена в дію 5 лютого 2023 року
04 лютого, 12:24
Опінії
Чому економіка рф залишається такою стійкою після масштабних санкцій?
01 лютого, 15:45