​ Податкова: запроваджено нову форму авансового звіту

ПОЛТАВА
28.04.2016, 08:15
​ Податкова: запроваджено нову форму авансового звіту

Міністерство фінансів наказом від 10.03.2016 року №350 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року № 841 виклало в новій редакції форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

У авансовому звіті уточнений розрахунок суми податку у разі несвоєчасного повернення підзвітних сум. Ставка податку на доходи фізичних осіб, яка діятиме на момент складання звіту, підзвітною особою вписується самостійно.

Звіт слід надавати до закінчення п’ятого банківського дня, що йде за днем, в якому платник податків завершує відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням і за рахунок податкового агента - платника податків, що надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податків-підзвітною особою, який отримав такі кошти на підприємствах усіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізична особа, яка отримала кошти під звіт, заповнює усі графи Звіту, окрім граф «Звіт перевірено», «Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером», кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунків суми утриманого податку за несвоєчасно повернені витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти. Графу «Звіт затверджено» підписує керівник (податковий агент).

Відділ організації роботи

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35