Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах

СВІТ
17 листопада, 12:56
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах
Фото: president.az

Президент Азербайджану разом із дружиною завітали до міст Фюзулі та Джебраїл, нещодавно звільнених від вірменської окупації.

Відповідний фотозвіт оприлюднили напередодні на офіційному інтернет-представництві голови Азербайджанської Республіки.

Ільгам і Мегрібан Алієви проінспектували поточну ситуацію у регіоні, оглянули зруйновані села та підняли державний прапор на кордоні з Іраном.

«Понівечені будинки громадян Азербайджану на совісті окупантів. Ми вимагатимемо від вірменської сторони компенсувати цю руйнацію, завдану нашому Карабаху», — наголосив президент.

Також, перебуваючи на березі річки Аракс, що розмежовує Азербайджан з Іраном, Ільгам Алієв назвав водну артерію "межею дружби двох країн, яку вже ніколи не віддадуть ворогам".

У свою чергу "Останній Бастіон" нагадує, що після підписання тристоронньої мирної угоди щодо конфлікту у Нагірному Карабасі за участі РФ, азербайджанський президент публічно висміяв вірменського прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна.

Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_1
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_2
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_3
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_4
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_5
Читайте також:
Гібридна російська агресія спонукає Збройні Сили Фінляндії до постійних військових навчань із метою відбиття ймовірного наступу зі Сходу.
21 листопада, 15:45
Немає такої людини, котра хоча б раз у житті не куштувала шоколадні ласощі.
17 листопада, 08:51
Розгортання військового конфлікту на півночі Ефіопії в області Тиґрай змушує багатьох громадян мігрувати до сусіднього Судану.
16 листопада, 10:42
Десятки людей середнього і літнього вийшли у центр Мінська, щоби покласти квіти до пам'ятника Владіміру Лєніну.
07 листопада, 15:15
За категоричну відмову вступу Грузії до російськоцентричного блоку СНД Москва помстилася її президенту Звіаду Гамсахурдіа.
07 листопада, 09:48
Військовий журналіст і учасник бойових дій на Сході України Михайло Ухман презентував книгу "Люди волі: шляхи на війну".
31 жовтня, 13:26