Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах

СВІТ
17.11.2020, 12:56
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах
Фото: president.az

Президент Азербайджану разом із дружиною завітали до міст Фюзулі та Джебраїл, нещодавно звільнених від вірменської окупації.

Відповідний фотозвіт оприлюднили напередодні на офіційному інтернет-представництві голови Азербайджанської Республіки.

Ільгам і Мегрібан Алієви проінспектували поточну ситуацію у регіоні, оглянули зруйновані села та підняли державний прапор на кордоні з Іраном.

«Понівечені будинки громадян Азербайджану на совісті окупантів. Ми вимагатимемо від вірменської сторони компенсувати цю руйнацію, завдану нашому Карабаху», — наголосив президент.

Також, перебуваючи на березі річки Аракс, що розмежовує Азербайджан з Іраном, Ільгам Алієв назвав водну артерію "межею дружби двох країн, яку вже ніколи не віддадуть ворогам".

У свою чергу "Останній Бастіон" нагадує, що після підписання тристоронньої мирної угоди щодо конфлікту у Нагірному Карабасі за участі РФ, азербайджанський президент публічно висміяв вірменського прем'єр-міністра Ніколу Пашиняна.

Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_1
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_3
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_5
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_7
Подружжя Алієвих відвідало звільнений Карабах_9
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Британська дизайн-студія показала прототип надсучасного спортивного автомобіля. Серед потенційних покупців — саудити, катарці та інші.
09 квітня, 21:41
Спорт
Патріотичне виховання юнацтва — важливий складник здорової нації. На щастя, цим процесом на Полтавщині є кому якісно займатися.
07 квітня, 13:47
Війна
Рівно 22 роки тому в Україні створено унікальну структуру для військовиків спеціального призначення. Їхня малеча сповнена патріотизмом.
06 квітня, 18:41
Війна
У Кривому Розі та більшості міст України оголосили кількаденну жалобу. А в цей час у РФ виродки розповідають про «дотримання перемир'я».
05 квітня, 19:27
Війна
Українське вояцтво тримає стрій та фронт, відбиваючи постійні штурми московитів. Цього тижня лави наших захисників поповнили новобранці.
20 березня, 19:24
Полтава
Федір Кадігроб поліг смертю хоробрих рівно рік тому на День Добровольця. Він до останнього подиху боронив Батьківщину від окупантів.
14 березня, 14:56