Подвійні стандарти СБУ: Киві – волю, пенсіонеру-майданівцю – тюремний строк?

КРИМІНАЛ
18 лютого, 12:21
Подвійні стандарти СБУ: Киві – волю, пенсіонеру-майданівцю – тюремний строк?

Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.

Йдеться про 80-річного учасника Революції гідності Володимира Терещенка і психічнохворого українофоба та за сумісництвом народного депутата Іллю Киву.

Таку інформацію на своїй Facebook-сторінці виклав ексзаступник командира у Добровольчого батальйону ОУН Владислав Шевчук, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на сьогодні СБУ намагається засудити пенсіонера-майданівця за репост дворічної давнини у соціальній мережі, в якому нібито йшлося про "розстріл негідників при владі".

«Чоловіку інкримінують дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Найцікавіше – що у дописі не було написано про якусь конкретну країну, чи прізвища політиків. Зараз йому загрожує три роки в'язниці з конфіскацією всього майна. А тепер, увага: депутат від ОПЗЖ, українофоб і адепт "рузького міру" Кива, який публічно заявляє що буде "активно діяти в поваленні Державного ладу", називаючи конкретну країну і прізвище Президента, якого буде "валити", – досі перебуває на волі», – зазначив Владислав Шевчук.

Колишній заступник командира у Добровольчого батальйону ОУН звернувся до української спецслужби з вимогою роз'яснити вищенаведену ситуацію та нарешті взятися за путініста Киву:

«Моє питання до СБУ, може вам вже час зайнятися роботою? І я зараз не про переслідування пенсіонерів за пости у Facebook, а про відверту агентуру Москви, яка вже давно від слів перейшла до дії та дуже палко чекає вашої реакції!».

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", українофоб Кива продовжує впевнено і відкрито поширювати кремлівську пропаганду, адже певен, що йому за це нічого не буде.

Читайте також:
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58
Полтава
Відвідувачі преміум фітнес-клубу "Vitamin" скаржаться на дії власників закладу
19.11.2021, 12:38