Погрози зґвалтуванням та пошкоджений мікрофон: деталі нападу Сергія Чередніченка на знімальну групу «Останнього бастіону»

ПОЛТАВА
12.07.2019, 13:05

Як уже повідомляло наше видання, 12 липня голова Соціалістичної партії Сергій Чередніченко здійснив напад на знімальну групу «Останнього бастіону».

Інцидент відбувся близько 11.00 біля Полтавської міської ради. Журналісти підійшли до політика, аби взяти в нього коментар стосовно його публічної діяльності. Чередніченко одразу ж почав поводитися агресивно, вживати лайку. Потім слова змінилися діями.

«Чередніченко вихватив мікрофон і націлився у мене. Я була змушена відбігти на кілька метрів», – говорить Альбіна Коломієць, постраждала журналістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

Потім Чередніченко почав погрожувати оператору і врешті-решт жбурнув мікрофон, пошкодивши його. При цьому він продовжував ображати журналістку.

Втім, звичайні образи – це лиш квіточки у поведінці Чередніченка з журналістами. Альбіна Коломієць зізналася, що під час зйомок одного з сюжетів Чередніченко разом із однопартійцями погрожував їй зґвалтуванням. Напевно, главі українських соціалістів не дають спокою лаври його попередників-більшовиків із притаманним їм масовим сексуальним насильством над жінками.

Зустрівшись із агресією горе-політика, журналісти викликали правоохоронців. Детальніше спілкування зі слідчими відбулося уже в офісі «Останнього бастіону».

Чередніченко не вперше конфліктує з журналістами. У квітні 2016 року він погрожував фотокореспонденту «Останнього бастіону» безпосередньо в стінах Полтавської міської ради.

Але «Останній бастіон» – не єдине видання, які зіткнулося зі свавілля опального соціаліста. В травні 2017 року проти Чередніченка була порушена кримінальна справа через перешкоджання журналістській діяльності працівників «ІРТ-Полтава» Євгенії Семенченко та Владислава Шульги.

Ще більш резонансними стали події, що трапилися у Полтаві 18 травня 2018 року. Тоді двоє поплічників Чередніченка напали на журналіста видання «Трибуна» Ярослава Журавля. Журналіста було госпіталізовано зі зламаною щелепою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

Нездатність Сергія Чередніченка до нормальної комунікації, схильність до жорстокості та дивні сексуальні нахили ймовірно пов’язані з документально засвідченими психічними відхиленнями політика.

«Останній бастіон» триматиме руку на пульсі розслідування кримінальної діяльності Сергія Чередніченка щодо журналістів. Адже існує ймовірність, що кримінальну справу спробують зам’яти через «дах», який Чередніченко разом із своїм соратником Іллею Кивою мають у силових органах.

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50