Показовий плакат із вулиць Тайваню

СВІТ
30 серпня, 20:56
Показовий плакат із вулиць Тайваню
Фото: Google

На цьому далекосхідному острові, де з 1949 року знаходиться демократична Китайська республіка, розпочався сезон виборів.

Відповідний фотофакт виклав у Twitter популярний тайванський блоґер і громадський діяч Леслі Льяо, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, агітаційний плакат з українським прапором належить кандидату у народні депутати місцевого парламенту, на ім'я Ті-Пей Дуан.

Саме він якраз і зображений на передвиборчому біґборд, стоячи на одному коліні в камуфляжній формі й наступаючи на голову кремлівського бункерного щура.

«Людина має бути сильною, щоб її поважали. Берімо приклад з України», – йдеться на агітаційному плакаті кандидата Ті-Пей Дуана, який підтримав боротьбу нашого народу проти російських агресорів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американські експерти змоделювали війну між США і КНР за Тайвань.

Читайте також:
Світ
Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.
16 листопада, 07:36
Світ
Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".
25 жовтня, 07:00
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
25 вересня, 17:23
Світ
Киргизстан заявив, що Таджикистан використовує реактивні системи залпового вогню, а також важку бронетехніку та авіацію
16 вересня, 12:25
Світ
Поки Владімір Путін знищує російську армію в Україні, військо комуністичного Китаю тренується опановувати землі Забайкалля і Примор'я.
01 вересня, 08:01
Світ
Історично близькі до ресурсної федерації московії країни демонструють курс на зменшення залежності від політики Кремля.
20 серпня, 08:18