Поки на Банковій марять перемогами, уряд Естонії вже відбудовує Україну

ПОЛІТИКА
26 березня, 21:20
Поки на Банковій марять перемогами, уряд Естонії вже відбудовує Україну

У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.

Станом на тепер триває монтаж конструкцій на підготовлений фундамент, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Посольство Естонської Республіки.

Зазначається, що привезені з балтійської республіки споруди – екологічно безпечні для дітей і готові до експлуатації одразу після завершення монтажу.

«Ми досягли важливої віхи в будівництві естонського дитсадка в Овручі. Модулі, які прибули в Україну, уже мають усе необхідне устаткування: меблі, побутову техніку і навіть покриття для ігрових кімнат та іграшки. Садочок буде також укомплектований кухнею, їдальнею і великим бомбосховищем для дошкільнят і персоналу закладу. Це нова концепція дитячих закладів, перевагою яких повна адаптивність до сучасних умов, дотримання усіх інклюзивних та енергоощадних норм», – повідомили у посольстві.

Фактично на сьогодні Естонія є першою країною, яка вже зараз фізично втілює конкретний проєкт відбудови в Україні завдяки ефективній співпраці естонського державного і приватного секторів.

Між тим "Останній Бастіон" вважає за потрібне нагадати своїм читачам, що влада фінляндських міст Гельсинкі та Еспоо передасть Україні обладнання для очищення стічних вод.

Поки на Банковій марять перемогами, уряд Естонії вже відбудовує Україну_1
Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17.01.2022, 13:05