Поки Трамп словесно грозив Китаю, Байден уже запровадив суворі санкції

ЕКОНОМІКА
16.10.2022, 17:26
Поки Трамп словесно грозив Китаю, Байден уже запровадив суворі санкції
Фото: Reuters

Комуністичний режим у Піднебесній заплатить свою високу ціну за підтримку російської воєнної агресії проти України, США пішли у наступ.

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднив технологічний аналітик консорціуму "The Rhodium Group | China" Джордан Шнайдер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, електронна галузь КНР наразі опинилася у складній для себе ситуації, адже американський уряд запровадив наджорсткі заходи, покликані звести нанівець виробництво надсучасних мікросхем.

Санкційний тиск адміністрації президента Джозефа Байдена зі сторони виглядає цікавим, але аналітик закликає не поспішати з висновками й подивимося, у що це виллється згодом.

«Отже, нові заходи контролю влади США за експортом мають завдати нищівної шкоди китайській індустрії у цілому і виробництву мікросхем зокрема. Вірогідно, мета Білого дому – своєрідне обезголовлення в масштабах усієї галузі. Багато людей ще не знають, що сталося. Тому коротко і по суті: Байден змусив усіх американців, які працюють у КНР у сфері чіпів, обирати між звільненням із роботи та втратою американського громадянства.

Фактично, до кінця поточного тижня всі американські керівники та інженери, які працюють у напівпровідниковій промисловості континентального Китаю, подали у відставку, паралізувавши китайське виробництво за одну ніч. Один раунд санкцій з боку Байдена завдав більших збитків, ніж усі 4 роки санкцій за президенства Дональда Трампі. Виробництво напівпровідників у Китаї за одну ніч було зведено нанівець. Повний колапс. Жодних шансів на виживання», – зазначив Джордан Шнайдер.

Водночас станом на цю мить все ще лишається невідомою реакція влади КНР на вказані заходи Вашинґтона, адже Пекін готується до нагальніших справ ювілейного з'їзду Комуністичної партії й "обнулення" термінів диктатора Сі Цзіньпіна.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що новий пакет санкцій проти РФ дозволить Європейському союзу карати компанії та людей із третіх країн.

Читайте також:
Світ
"Ми повністю підтримуємо Україну в захисті свого суверенітету", - сказав Халук Байрактар.
15:45
Світ
Безпілотний "розумний робот" турецького виробництва із 12,7-міліметровим кулеметом успішно пройшов перші вогневі випробування.
вчора, 18:10
Економіка
США ведуть переговори з Японією, Нідерландами та Південною Кореєю щодо обмеження експорту напівпровідників до Китаю
10 січня, 16:19
Світ
Турецький БПЛА Bayraktar DİHA з вертикальним зльотом пройшов успішні тестові випробування, піднявшись на висоту в 2,5 км.
10 січня, 11:18
Світ
Супутник EOS SAT-1 відстежує до 1 млн квадратних кілометрів щодня, використовуючи 11 агроорієнтованих діапазонів.
05 січня, 13:21
Війна
Над такою системою в США працювали десятиліття
04 січня, 08:27