Поки ЗСУ випалюють рашистські склади – у нас свій фронт

Опінії
10 липня, 19:27
Поки ЗСУ випалюють рашистські склади – у нас свій фронт
Фото: Facebook

Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторського стилю).

Серед усіх трьох, 7459 – найголовніший закон, який банить книжки російських видавництв, авторів-громадян РФ і російськомовні переклади в Україні. Саме його до цього часу не підписав Володимир Зеленський і є загроза незаконного вето.

Чому незаконного? Бо для вето уже спливло 15 днів; подейкують, що радить президенту ветувати законопроект, який попри ріки крові та купу нових могил ув'язує Україну в болоті рузкого міра – не хто інший як міністр малоросійської культури Олександр Ткаченко.

І от на Банковій дилема: з одного боку якісь російські ходоки і Ткаченко, з іншого – Конституція, українські видавці і громадськість. Давайте як українське суспільство захистимо свої права і права наших видавництв, які переживають складні часи та загрозу для життя.

Моя свіжа історія із Харкова: замовила дві потрібні книги. Приємний чоловік телефоном попросив кілька днів, аби він дібрався на склад і дістав мені ці книги.

Як ви розумієте, у цей момент Харків люто поливали вогнем окупанти. Але потрібні книги вже у мене.

А хто ж ходоки та лобісти рузкой кнігі в Украінє? А хто? Мужик у м'ятих шортах і засмальцьованій гаражній жилетці Дмітрій Биков.

Днями він шарився по Одесі з головою правління Одеської кіностудії Андрієм Осіповим. Оці двоє зустрічались, щоб "обговорити можливу співпрацю та майбутні "творчі проєкти".

Суть цих "творчих проєктів" Биков здав у двох інтерв'ю в рамках єдиного телемарафону: "сохранить в Украине Толстого", "поддерживать русскоязычных авторов", "во время войны советую украинцам читать Лермонтова", "Площадь Стуса вместо Толстого плохо", "нужен русский язык в школах"...

Якщо ми копнемо глибше, то Осіпов – міньйон Ткаченка і увага, фігурант офшорних схем Зеленського. Одна з офшорних компаній, яка фігурувала в скандальній історії, естонська компанія "SMARTSOLUTIONS GROUP", що здійснювала правовий супровід роботи британської компанії "Cinema Love LTD".

Саме "Cinema Love LTD" придбала Фонд розвитку кіномистецтва у "PUNTA CRESCENT LIMITED". Таким чином, стверджують автори розслідування, міністр культури Олександр Ткаченко (у минулому – генпродюсер каналу "1+1") отримав чверть акцій Одеської кіностудії.

Згодом директором Одеської кіностудії призначають Андрія Осіпова, який із 2016-го обіймав посаду виконавчого директора "Smart Solutions". Компанії, яка вела справи британської фірми Ткаченка.

Тепер же ця особа лобіює інтереси російської швалі в Україні в часи кривавої війни!

Скажу одне – якщо люди, особливо посадовці, спільно з росіянами і з міркувань лобіювання інтересів якихось російських громадян, видавництв тощо намагаюся заблокувати закон, то по суті вони діють заодно з ворогом. Пане Зеленський, підписати 7459 це найменше, що Ви можете зробити.

Це не боляче. Просто позбавте Україну від щурів, які прогризають наші стіни!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Техніка з українськими прапорами: влада Твері заборонила зйомки пропагандистського фільму
30 листопада, 10:55
Війна
"Единственное, что мы можем делать - это бомбить. И если мы проиграем, то даже кремлевского дворника будут судить в Гааге "
29 листопада, 16:15
Світ
Урядовці з Тбілісі продовжують заганяти себе у геополітичну безвихідь недолугими діями та відверто проросійською риторикою.
02 листопада, 08:45
Війна
У Гаазі розпочався суд над пропагандистом геноциду в Руанді
11 жовтня, 14:15
Опінії
Ні. Він таким є – переконана блогосфера
07 жовтня, 10:15
Політика
Путінський режим не здатен перемогти Україну на полі бою, це очевидний для всього світу факт. Тому агресор розхитує інформаційний фронт.
07 жовтня, 07:00