Поки ЗСУ випалюють рашистські склади – у нас свій фронт

Опінії
10 липня, 19:27
Поки ЗСУ випалюють рашистські склади – у нас свій фронт
Фото: Facebook

Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторського стилю).

Серед усіх трьох, 7459 – найголовніший закон, який банить книжки російських видавництв, авторів-громадян РФ і російськомовні переклади в Україні. Саме його до цього часу не підписав Володимир Зеленський і є загроза незаконного вето.

Чому незаконного? Бо для вето уже спливло 15 днів; подейкують, що радить президенту ветувати законопроект, який попри ріки крові та купу нових могил ув'язує Україну в болоті рузкого міра – не хто інший як міністр малоросійської культури Олександр Ткаченко.

І от на Банковій дилема: з одного боку якісь російські ходоки і Ткаченко, з іншого – Конституція, українські видавці і громадськість. Давайте як українське суспільство захистимо свої права і права наших видавництв, які переживають складні часи та загрозу для життя.

Моя свіжа історія із Харкова: замовила дві потрібні книги. Приємний чоловік телефоном попросив кілька днів, аби він дібрався на склад і дістав мені ці книги.

Як ви розумієте, у цей момент Харків люто поливали вогнем окупанти. Але потрібні книги вже у мене.

А хто ж ходоки та лобісти рузкой кнігі в Украінє? А хто? Мужик у м'ятих шортах і засмальцьованій гаражній жилетці Дмітрій Биков.

Днями він шарився по Одесі з головою правління Одеської кіностудії Андрієм Осіповим. Оці двоє зустрічались, щоб "обговорити можливу співпрацю та майбутні "творчі проєкти".

Суть цих "творчих проєктів" Биков здав у двох інтерв'ю в рамках єдиного телемарафону: "сохранить в Украине Толстого", "поддерживать русскоязычных авторов", "во время войны советую украинцам читать Лермонтова", "Площадь Стуса вместо Толстого плохо", "нужен русский язык в школах"...

Якщо ми копнемо глибше, то Осіпов – міньйон Ткаченка і увага, фігурант офшорних схем Зеленського. Одна з офшорних компаній, яка фігурувала в скандальній історії, естонська компанія "SMARTSOLUTIONS GROUP", що здійснювала правовий супровід роботи британської компанії "Cinema Love LTD".

Саме "Cinema Love LTD" придбала Фонд розвитку кіномистецтва у "PUNTA CRESCENT LIMITED". Таким чином, стверджують автори розслідування, міністр культури Олександр Ткаченко (у минулому – генпродюсер каналу "1+1") отримав чверть акцій Одеської кіностудії.

Згодом директором Одеської кіностудії призначають Андрія Осіпова, який із 2016-го обіймав посаду виконавчого директора "Smart Solutions". Компанії, яка вела справи британської фірми Ткаченка.

Тепер же ця особа лобіює інтереси російської швалі в Україні в часи кривавої війни!

Скажу одне – якщо люди, особливо посадовці, спільно з росіянами і з міркувань лобіювання інтересів якихось російських громадян, видавництв тощо намагаюся заблокувати закон, то по суті вони діють заодно з ворогом. Пане Зеленський, підписати 7459 це найменше, що Ви можете зробити.

Це не боляче. Просто позбавте Україну від щурів, які прогризають наші стіни!

Читайте також:
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35
Політика
Кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.
09 червня, 21:36