"Поліцейські"-втікачі повернулися у звільнений Чернігів

ВІЙНА
14 квітня, 16:45
"Поліцейські"-втікачі
"Поліцейські"-втікачі

Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!

Про це повідомляє політтехнолог Олег Пастернак.

Подаємо текст мовою оригіналу без виправлень і скорочень.

Читаю стрічку новин, а тут така звістка: у Чернігові відбувся мітинг, на який вийшли 50 звільнених поліцейських.

Думаю, що ж таке. Невже зарплату не виплатили? Чи може не нагородили під час бойових дій навколо міста в буремні березневі дні?

А все просто. Ці поліцейські зараз, коли в Чернігові вже спокійно і почалось прибирання від завалів, повернулись з місць свого переховування. І виявляється вони обурені, чому їх звільнили!

Управління поліції чітко пояснило причину звільнення: самовільне залишення місця дислокації, категорична відмова виконувати посадові обов’язки та захищати Батьківщину.

Виявляється ці поліцейські завозили на Західну Україну своїх любих жіночок. Отакої. А потім, от лихо, не могли повернутись. Бо чи мостів не було, чи просто страшно стало, там вже не розбереш. Причин завжди придумати можна багато.

Особисто знаю поліцейського, який не покинув службу у своєму місті, при цьому домовився про евакуацію своєї родини. Всі живі і здорові. Він під час гарячих обстрілів виконував свої функції, не озираючись на обставини. І голодував, і разом із товаришами допомагав людям. Виявляється, можна ж залишатись правоохоронцем.

Просто коли наркотики кришувати і повій шманати - то це майстри, а коли треба виконувати функції в умовах воєнного часу - "то треба про родину подбати". Всі ці виправдовування від дорослих чоловіків - до біса смішні.

Ви або виконуєте роботу на робочому місці, або звільнені. І прийміть це як гідний факт. Тим паче як виявилось, керівництво поліції забезпечувало організовану евакуацію родин поліцейських.

Для поліцейського не може існувати пріорітета особистих інтересів на державними. Це аксіома.

Тепер полюбуйтесь на цих "захисників України" на фото. Бідні нещасні тепер без зарплати і вирішили і "рибку з'істи і на ... сісти".

Окремо. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім поліцейським, які залишились на своїх робочих місцях, виконували функції та допомагали мирним мешканцям під час складних обставин. Ви - справжні молодці!

Всі, хто переживав лише за свою жирну дупу та тупу харю - на розчистку завалів, безкоштовні громадські роботи! Вперед і з піснею.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Національна поліція продовжує співпрацювати з колаборантами
22 серпня, 13:20
Війна
Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео
22 червня, 10:45
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14 червня, 13:45
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55
Війна
Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?
18 травня, 15:15
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55