Поліцейському-садисту з Полтави оголосили підозру

ПОЛТАВА
02.10.2019, 13:27
Поліцейському-садисту з Полтави оголосили підозру

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Полтава, повідомили про підозру колишньому сержанту поліції в завданні умисних тяжких тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

29 вересня у центрі Полтави на той час діючий співробітник поліції, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, напав на жінку, яку захистив інший чоловік, а також за допомогою бити побив 17-річного юнака. У результаті інциденту потерпілого 17-річного хлопця з травмами доставлено до лікарні, де під час операції лікарям довелося видалити йому селезінку.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Полтавської області, оперативний супровід — Полтавське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35