Поліція розслідує розкрадання коштів у Агентстві місцевих доріг

КРИМІНАЛ
10.12.2019, 11:29
Олексій Басан
Олексій Басан

Підприємство звинувачують у привласненні коштів через фіктивних підрядників.

Слідче управління ГУ Нацполіції у Полтавській області розслідує привласнення бюджетних коштів службовими особами Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

Правоохоронці вимагають від очільника держпідприємства Олексія Басана надати копії документів бухгалтерського і податкового обігу. Про це «Останньому Бастіону» стало відомо з відповідного звернення слідчого управління Нацполіції.

Поліція розслідує розкрадання коштів у Агентстві місцевих доріг_1

Діяльність посадових осіб Агентства місцевих доріг розслідують за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Із процесуального документу слідує, що привласнення коштів могло здійснювати через ТОВ «Старт-Інвест» та субпідрядника ФОП «Проценко Г.В.», який у свою чергу перераховував бюджетні кошти на рахунки підприємств з ознаками фіктивності.

Читайте також:
Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.
вчора, 11:00
Черговий скандал в ОТГ: наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда планували по-тихому роздати земельні ділянки.
29 травня, 17:38
Подібного фактажу на Прозоро по Скороходівській ОТГ безліч.
26 травня, 20:37
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09
Івана Баканова підозрюють у порушені антикорупційного законодавства одразу двох європейських держав.
22 травня, 10:47
Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.
21 травня, 11:02