Поліція Соломонових Островів жорстоко розігнала протестувальників

СВІТ
07 лютого, 19:54
Поліція Соломонових Островів жорстоко розігнала протестувальників
Фото: google

Правоохоронці Соломонових Островів застосували сльозогінний газ до прихильників скинутого протайванського прем'єра

Даніеля Суідані, запеклого критика відносин між Соломоновими Островами та Китаєм, було усунено з посади прем'єр-міністра провінції Малайта сьогодні вранці після того, як 17 членів провінційної асамблеї проголосували за його усунення. Він здобув міжнародну популярність, коли виступив проти спірного пакту безпеки Соломонових Островів та Китаю, звинувачуючи Пекін у використанні хабарництва та корупції для захоплення місцевого уряду. Пан Суідані також підтримував зв'язки з тайванськими дипломатами, звинувачуючи владу в накопиченні ресурсів у столиці Хоніарі, нехтуючи розвитком Малаїти.

Даніель Суідані критикував відносини Китаю з Соломоновими Островами
Даніель Суідані критикував відносини Китаю з Соломоновими Островами
Фото:google

Після голосування спалахнули сутички, протестувальники вимагали від Асамблеї залишити пана Суідані на місці. Заворушення посилилися, коли протестувальники спробували пройти через поліцейське оточення, а правоохоронці застосували сльозогінний газ, щоб розігнати натовп. Повідомлень про постраждалих немає, але населений пункт заблоковано, а рейси з острова затримано.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32