Поліція яка вбиває

КРИМІНАЛ
25.06.2023, 15:10
Поліція яка вбиває

На Кіровоградщині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю поліцейського напідпитку загинули три дівчини

Правоохоронець утратив контроль над керуванням автомобіля, машина злетіла в кювет і перекинулася: сам чоловік отримав тілесні ушкодження

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Ще четверо осіб ушпиталили.

Як зазначили в Державному бюро розслідувань, чоловік напідпитку відвозив підлітків зі святкування випускного.

Сьогодні, 25 червня, приблизно о 04:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП поблизу смт Новгородка на Кіровоградщині. Прибувши на місце події, правоохоронці встановили, що за кермом перебував поліцейський одного з територіальних підрозділів.

«Унаслідок ДТП загинули троє 17-річних осіб: двоє на місці події, ще одна дівчина померла у кареті швидкої медичної допомоги», – зауважили у поліції.

Поліція яка вбиває_1
Поліція яка вбиває_3

Водій автомобіля у результаті ДТП отримав тілесні ушкодження. Він перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.

Розслідування за фактом дорожньо-транспортної пригоди проводять співробітники ДБР, які вже затримали водія автівки.

Як уточнили в ДБР, за попередніми даними слідства, за кермом автомобіля перебував правоохоронець з ознаками сп'яніння. Він відвозив дівчат зі святкування випускного й посадив у легковик сімох випускників, чим порушив правила безпеки.

«Правоохоронець утратив контроль над керуванням автомобіля, машина злетіла в кювет і перекинулася. Унаслідок ДТП три дівчини загинули, а ще чотирьох неповнолітніх пасажирок доставили до лікарні. Правоохоронця нині затримано», – ідеться у повідомленні.

Чоловіку загрожує до 12 років ув'язнення.

Читайте також:
Політика
В Одеській області один із поліцейських перетнув кордон, залишивши дружину в машині, як повідомляють місцеві пабліки.
17:23
Політика
Мільйони й гектари генерала Коваля.
вчора, 14:02
Політика
Родина ексглави департаменту Нацполіції Купранця після його звільнення збагатилася активами на 6 мільйонів доларів.
23 серпня, 15:10
Політика
Іван Белецький заявив, що його звільнили після того, як він допоміг ветерану з інвалідністю, якого у червні образили представники ТЦК.
23 серпня, 13:25
Опінії
«Слабый скот на убой»: дружина полковника як символ корупційної епохи.
17 серпня, 11:23
Політика
Землі, квартири, готелі та СПА-комплекс родини радника департаменту Нацполіції Євгена Коваля.
11 серпня, 18:05