Поліція, яку теж вбивають: Чому в Чернігові ногами на смерть забили поліціянта

КРИМІНАЛ
03.10.2021, 19:27
Поліція, яку теж вбивають: Чому в Чернігові ногами на смерть забили поліціянта
Фото: cheline.com.ua

І чому постраждалі не подзвонили в поліцію...

Цю подію у себе на сторінці у ФБ прокоментував Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

МВС повідомило так: У Чернігові, загинув поліціянт, ще один був госпіталізований.

Потім, далі в тексті промайнуло найголовніше: на момент інциденту обидва поліціянти перебували у відпустці і були в цивільному одязі.
 
А тепер розповім все людською мовою: два громадянина у яких при собі не було зброї самозахисту опинилися в тих самих умовах, в яких знаходяться ВСІ громадяни України, яких МВС та депутати позбавили права на самозахист в умовах нестримної вуличної злочинності.

Тому, на думку Учайкіна, МВС треба було повідомити, що не поліціянтів вбили, а двох неозброєних громадян.

І вбили навіть не битками і ножами, а просто тупо забили ногами.

“Це вам не той варіант, коли поліцаї маючи інформацію про злочинців, озброєними, у бронежилетах із засобами зв"язку прибувають на місце події. НІТ! Це вони просто опинилися в реальному житті”, - прокоментував подію Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї.

Відео тут (Увага! Нецензурна лексика).

Насамкінець Учайкін поставив міністру МВС Монастирському три питання:

1. Роззброєні громадяни та озброєні поліціянти зустрічаються з різними злочинцями чи з однаковими?

Чому поліціянти мають зброю для захисту себе (!!!), а у громадян зброї самозахисту немає?

3. Де була ваша поліція і чому не захистила?

3.1. Чому постраждалі не подзвонили в поліцію?

Читайте також:
Політика
Замість шани — автозак: ветерана АТО скрутили під час акції протесту.
13 липня, 11:05
Кримінал
Як живе родина полковника «стратегічного» департаменту поліції.
09 липня, 13:38
Кримінал
У Житомирі правоохоронець в стані алкогольного сп’яніння спричинив смертельну ДТП, працівники ДБР затримали його та висунули підозру.
08 липня, 13:10
Кримінал
Після смерті одиноких власників квартир, які не мали спадкоємців, майно мало автоматично переходити у власність територіальної громади.
02 липня, 10:51
Кримінал
На Львівщині поліцейське авто збило підлітка на пішохідному переході.
26 червня, 09:27
Політика
Розкішні готелі в Карпатах і мільйонний бізнес експравоохоронців за кордоном.
17 червня, 11:28