Поліція затримала горезвісного суддю Струкова

ПРОБЛЕМИ
15.06.2016, 11:45

Полтавські поліцейські доставили суддю Олександра Струкова в Октябрський райвідділ через злісну непокору законній вимозі працівника поліції (зупинити рух транспортного засобу – ред.). Затриманню та складанню протоколу за статтею 185 Адміністративного Кодексу України передувала погоня правоохоронців за автівкою Струкова. Її сюжет нагадував найкращі голлівудські бойовики й скінчився заїздом судді в тупик.

Поліція затримала горезвісного суддю Струкова _1

За злісну й умисну непокору правоохоронцям Судді Струкову згідно статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення загрожує штраф від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Зазначимо, якби вирок Струкову виносив такий же суддя, то винуватець вийшов би з води абсолютно сухим. Так минулого року Струков зумів виправдати (звісно ж, керуючись буквою Закону – іронія ред.) Михайла Городницького, начальника Нацбанку в Полтавській області, якого затримали за кермом автівки з показав 2,07 проміле алкоголю в крові (рівнозначно 450 г горілки).

Нагадаємо, суддя Струков займався слуханням справи Городницького і, врешті, виправдав його. Мовляв, головний банкір випив кілька великих ковтків коньяку «Hennessy» через конфліктну ситуацію з затриманням, бо під рукою не було «Валокордину», а Городницький, буцімто, недужає на гіпертонію.

Через такий вирок суду в полтавській спільноті та ЗМІ з’явилася низка «мемів», на кшталт

«Споживайте відповідально, Струков відмаже».

Цілком можливо, що Струкова спробує відмазати колега по зброї суддя Рябішин. Тим паче вони разом відбивали в СБУ посередника корупційних схем полтавської мерії.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: Судді Струков і Рябішин відбили у СБУ посередника корупційних схем полтавської мерії.