Поліціянти не цураються використовувати арештоване майно громадян для власних потреб

КРИМІНАЛ
02 вересня, 09:39
Поліціянти не цураються використовувати арештоване майно громадян для власних потреб

Було ваше – стало наше. Саме таким гаслом керуються деякі співробітники МВС.

Особливо, коли мова йде про елітні автомобілі, котрі правоохоронці конфіскують на час досудового слідства.

Проте, "реформованим" підлеглим Арсена Авакова чхати на закон і Конституцію України – вони мають нахабність не тільки їздити на арештованих автівках, але й отримувати за це штрафи під камерами фіксації дорожнього руху.

Нещодавно про один із подібних резонансних випадків у Київській області повідомила столичний адвокат Лариса Криворучко на своїй сторінці у Facebook.

Так, 25 травня поточного року під час проведення обшуку поліціянти вилучили у неназваної громадянки транспортний засіб марки "Мерседес" у межах кримінального провадження.

Однак замість того, щоби доправити фактичний речовий доказ на евакуаторі до спеціального майданчика, невідома особа здійснила керування вказаною автівкою без згоди власника, скоївши при цьому адміністративне правопорушення – перевищення швидкості.

Як стверджує Лариса Криворучко, за кермом "Мерседесу", швидше за все були працівники Національної поліції, котрі безпосередньо брали участь в обшуку, але чомусь ухилилися від дотримання встановлених правил.

«Для початку ініціюємо скаргу. Правоохоронці мають провести відповідну внутрішню перевірку, зібрати пояснення у відповідальних за збереження конфіскованого майна службових осіб і притягнути винних до дисциплінарної та кримінальної відповідальності. У разі чого, громадськість допоможе», – наголосила адвокат.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що підлеглі Арсена Авакова неодноразово були помічені у скоєні низки протиправних дій, які суперечили не тільки чинному законодавству, але й честі мундира.

Читайте також:
У намаганні зберегти хитку вертикаль, влада пішла на грубе порушення Конституції України та Виборчого кодексу.
17 жовтня, 13:24
У лісосмузі між двома селами Кременчуцького району Полтавщини поліціянти били струмом літнього чоловіка.
09 жовтня, 12:16
Реформа реформою, а звички у співробітників міністерства внутрішніх справ лишаються незмінними.
08 жовтня, 13:53
Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.
09 вересня, 12:12
Як засіб боротьби з інакомислячими.
07 вересня, 13:06
Майже щодня "Останній Бастіон" повідомляє про злочини "перевертнів у погонах", але виявляється, що суспільний розголос їх не зупиняє.
04 вересня, 13:44