Політолог: страшилки про «популістів» себе не виправдали

ПОЛІТИКА
29.11.2019, 15:22
Еммануель Макрон
Еммануель Макрон
Фото: Politico.eu

Російські інтереси на Заході відстоюють не «популісти», а респектабельні політичні сили, переконаний політолог Ярослав Божко.

Своєю думкою політичний оглядач поділився, коментуючи нещодавню заяву президента Франції Еммануеля Макрона про те, що НАТО має поглибити співпрацю з Росією.

«Ось що відбувалося весь цей час, поки наші генії на гроші міжнародних фондів тикали пальцем на дрібні маргінальні партії типу якихось чергових ультраправих у Словаччині як на загрозу для України в Європі. Ніякі не популісти, ніяка не постправда. Це все інформаційна жуйка з єврогазет… Найбільшу загрозу інтересам України представляють ті, хто приймає рішення – соціал-демократи у Німеччині і такі "зручні" ліберали у Франції як Макрон», – написав Божко.

Політолог наголосив, що настрої західних ліберальних еліт суперечать безпеці народів Центрально-Східної Європи.

«Вони не будуть воювати якщо, в теорії, РФ вторгнеться у Прибалтику... Вони критикують політику балтійських урядів щодо негромадян, фактично єдине обмеження, яке не дає, наприклад, Латвії отримати у перспективі наполовину проросійський парламент», – наголосив політичний оглядач.

Читайте також:
Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.
26 вересня, 17:45
За ухвалення проєкту постанови, якою затверджено відповідну заяву, проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226.
15 вересня, 16:47
Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.
28 серпня, 19:05
З боку Лівану по ізраїльських солдатах відкрили вогонь
26 серпня, 15:45
Ненависть, із якою російська пропаганда демонізує ЄС, США і НАТО, свідчить про неспроможність Кремля бути гідним суперником.
26 серпня, 11:06
Країни проведуть спільні військові навчання у Середземному морі з 26 по 28 серпня.
25 серпня, 19:41