Полковник Чиж сховався за спину своєї підлеглої – Ковальчук

ПОЛТАВА
06.09.2017, 09:11

Уже весь світ знає, що депутат обласної ради Іван Сидоренко, директор фірми «Агро Альянс», скосив і вивіз урожай фермера своєю технікою, оточивши поле 50-60 тітушками. Відкрита кримінальна справа, але Сидоренко людина грошовита і тому впливає на слідство, яке повинні проводити правоохоронні органи, а тому воно зовсім не проводиться.

Суспільство неначе збожеволіло. Депутати дозволяють собі вчиняти злочини, правоохоронні органи закривають очі, а люди все це бачать, знають і мовчать. Намагаючись достукатись до громади, на сесії обласної ради потерпілий від свавілля депутата фермер вручив всім обранцям і присутнім у залі такі листівки та потім розповсюдив їх у ЗМІ. Але це не завадило депутатам обласної ради призначити Сидоренка головою комісії по підбору кандидатів на роботу в поліцію замість Ірини Степаненко – головної діючої особи в подіях, що «прославили» Полтаву в боях під «газетною аркою». Ну зовсім з глузду з’їхали. Хоча, можливо це кращий і моральніший серед інших депутатів?

Депутат Сидоренко заволодів чужим урожаєм соняшника.

Власник ТОВ «Приват-Агро-Альянс» Іван Сидоренко заволодів чужим майном – урожаєм соняшника.

Машівським Карлівським ВП ГУНП 28.09 2016 року внесено відомості до ЄРДР № 1201617025000029 з умисно помилковою правовою кваліфікацією за ст. 185 ч.2 (Крадіжка) КК України.

КК Україна Ст.185 «Крадіжка».
Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

КК України Ст.186 «Грабіж».
Грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою, – карається позбавленням волі на строк від 8 до 13 років ізконфіскацією майна.

КК України Ст.187 «Розбій».
Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, –карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Із матеріалів справи:

«Коли на поле Єремян приїхала техніка «Приват-Агро-Альянс», невідомі люди 50-60 чоловік під керівництвом депутата Полтавської обласної ради Сидоренка взяли поле в цеп, а тому доступу до нього не було. Ці ж особи ганялись та переслідували жінку власника та його сина, які намагались перешкодити розбою та грабіжу.

При цьому були присутні три поліціянти, їм надавались документи, але вони нічого не вдіяли і соняшник був скошений і вивезений в супроводі того ж Сидоренка.

Суд іменем України вирішив:

Визнати за Єремяном право власності на 17 509 кг. соняшникового насіння вирощеного у 2016 році на належній йому на праві власності земельної ділянки, яка знаходиться на території Павлівської сільської ради Машівського району Полтавської області.

Зобовязати Товариство з обмеженою відповідальністю «Приват-Агро-Альянс» повернути Єремяну 17 508 кг. соняшникового насіння.

Рішення набрало законної сили 03.05.2017 року

Вже суди Машівський і апеляційний Полтавської області винесли рішення на користь фермера та зобов’язали Сидоренка сплатити кошти за вкрадений урожай, хоча чому вкрадений? Був розбій. Адже за сином і жінкою фермера, які захищали свій урожай, ганялись по полю. Урожай зібрали незважаючи на присутність 4 поліцейських, які навіть супроводжували урожай до складу «Агро-Альянсу».

Пройшов рік часу, кримінальна справа, незважаючи на невірну кваліфікацію – крадіжка, не розслідується, а свідків та учасників навіть не збираються опитувати.

22.08 2017 року я з потерпілим фермером і Анатолієм Банним вчергове прийшли до Сергія Чижа – заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а головне – начальникаслідчого управління, і запитали його коли ж він почне працювати, як начальник слідства Полтавської області. Він дав слово офіцера та завірив, що вже за 10 діб дасть відповідь стосовно конкретних дій:

  • 1.Злочину депутата Івана Сидоренка – розбій і присвоєння урожаю.
  • 2.Безпідставно закритої справи в розграбуванні підприємства «Карлівка Млин» з іноземним капіталом установленими особами.
  • 3.Затягування слідчих дій у справі «Укрпошти» проти афганців.

Ці питання були внесені в картки прийому громадян. Також прописаний термін виконання – 01.09.2017 року.

Коли ж за 14 днів, а саме 05.09. 2017 року ми прийшли до Чижа, то з’ясували, що він за традицією нічого не зробив «А НІ ЧИ-ЧИРК» для проведення слідства, або ще гірше, навмисно слідство тормозить – відпрацьовує. Пройшов рік, а дільничний, капітан поліції Микола Нестеренко, який був на полі та супроводжував вантажівку з соняшником до підприємства «Агро Альянс», так і досі не допитаний, як не допитані всі інші фігуранти.

І от коли ми більше години чекали на брехливого високопосадового поліцейського, то він, знаючи, що йому відповісти нічого, викликав з підрозділу, що знаходиться на вул. Сковороди слідчих Жанну Балабанюк та Олександра Шульгу, яким було поставлене завдання за будь-яку ціну прибрати нас із холу управління на вул. Пушкіна. Жанна Балабанюк сказала, що Чижу нічого нам сказати і він передав, що дуже зайнятий. До речі, до роботи Жанни Балабанюк у мене претензій немає, розумна слідча. Отакий він Сергій Чиж, «сміливий офіцер» реформованої поліції.

Ще дуже цікаво, як він придбав собі УБД не виходячи з кабінету. Правда з 9 квітня 2017 року в Єгипті був запроваджений надзвичайний стан, а він відразу після подій під «газетною аркою» із легкої руки Ірини Степаненко там відпочивав. Можливо за те і отримав?

Боїться всього на світі, і, в той же час, хизується своєю бойовитістю перед афганцями.

За жінкою, йому, «бойовому офіцеру», ховатись зручніше, аніж сумлінно виконувати свою роботу.

Отак працює наша поліція. Закриває кримінальні справи, кришує злочинців і ми впевнені не за просто так. Отака у нас поліція.

Далі буде

Василь Ковальчук, правозахисник

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00