Полковника Червінського «зелені чекісти» ведуть на ешафот

ПОЛІТИКА
27 травня, 13:45
Полковника Червінського «зелені чекісти» ведуть на ешафот
Фото: Facebook

Слідчий просто втік. Докази невинуватости досвідченого українського розвідника Романа Червінського навмисно знищено.

24 травня чергове судове засідання розпочалося з питань недовіри незаконному складу суду. Все тому, що слуг продавжної вітчизняної Феміди у чорних мантіях визначено у результаті маніпуляцій з авторозподілом справ.

Про це повідомив адвокат полковника Червінського пан Костянтин Глоба. Він зауважив, що сторона захисту долучила схематичну таблицю показань усіх свідків у справі в хронологічному порядку, якою наочно продемонстрували суддям фабрикування справи.

Виходить так, що прокуратура будує свою позицію лише на «скорегованих» свідченнях декількох осіб із СБУ, свідчення яких суперечать усім іншим матеріалам справи. При цьому, оцінки матеріалам справи, які явно виправдовують підзахисного, умисне не дають і не помічають наявних виправдувальних доказів.

Доволі радує явка до суду потерпілих та їхніх адвокатів, вони нарешті отримали неоціненні враження від процесу. Вже після виступу захисту, позиції потерпілих та їхніх адвокатів почали змінюватися.

«За результатами представлених доказів, нарешті вдалось переконати суд у необхідності проведення допиту свідків сторони захисту, прокурор активно заперечував, проте суд постановив все ж викликати керівництво ССО і ключових фігур із СБУ. Засідання перенесено на наступний тиждень, дату ще визначають», — пояснив стан справ адвокат Костянтин Глоба.

Важливо розуміти, що шукати людину більшої моральности, яка для цієї країни зробила стільки всього, — буде досить важко знайти. Саме тому «зелена єрмачня» продовжує знущатися за ґратами з полковника Червінського.

Автор : Леся Поруцька-Сакович
Читайте також:
Позиція
Підтримати Червінського прибули представники «Правого сектору» та небайдужі громадяни. Очікуємо на прибуття потерпілих Зеленського і Єрмака
14 червня, 15:00
Політика
Захист військового подаватиме апеляцію на зазначене рішення суду.
22 квітня, 17:25
Політика
Термін тримання під вартою сплив. Адвокати Червінського не знають, де нині їх підзахисний
20 квітня, 20:47
Політика
Сьогодні його мають випустити з СІЗО. Влада може спробувати арештувати Червінського без судового розгляду
20 квітня, 07:25
Політика
Шість слідчих та 11 прокурорів намагаються посадити добровольця, який затрофеїв російську зброю
17 квітня, 10:06
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
14 квітня, 10:27