Полковнику Червінському ґрати, навіднику Малежику — портвейн на волі

Опінії
04 квітня, 13:46
Полковнику Червінському ґрати, навіднику Малежику — портвейн на волі
Фото: Facebook

Не є таємницею, що судді навмисно затягують справу, бо є наказ тримати Романа Червінського у буцегарні. Це — єдина мета свавілля Зе-влади.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Цікава новина надійшла із Кропивницького. Мешканець Кропивницького, такий собі Малежик, за даними СБУ, давав ворогу інформацію про переміщення та розташування ЗСУ на військовому аеродромі «Канатове», а також закликав нанести удар по аеродрому.

Фігурнат мав при цьому анекдотичний позивний «Любитель портвейна». Так ось, він на днях отримав умовний термін і... вийшов на свободу, уявляєте?!

Чому я згадав саме про Кропивницький? Не тільки тому, що як волонтер займаюся аеродромом «Канатове» у тому-таки Кропивницькому і мене цікавить все з ним пов'язане.

А й тому, що зовсім скоро, за інформацією від адвокатів, туди мають етапувати Романа Червінського з Києва. Того самого, якому Єрмак із Зеленським, за допомогою виплодків Татарова, шиють маразматичну справу по типу наведенню ракет на той-таки аеродром «Канатове» влітку 2022 року.

Насправді ж, як ми розуміємо, це помста ще за справу «вагнерівців». Та за спробу Червінського копати під людей Єрмака-Татарова у спецслужбах; наприклад, того-таки Артема Шила, затриманого на днях НАБУ та САП.

А нафіга його переводять в Кроп? А тому, що у Києві судді відмовляються й далі тримати за повним беспределом Романа під вартою.

Тому Татаров швиденько організував перевод справи. У сподіванні, що в провінції знайдеться той, хто готовий буде якщо не засудити Романа, то хоча б й далі тримати його у в'язниці.

Власне, суддя поки ще не призначений. Але вже зараз і я, і всі кропивницькі активісти, як і мій добрий приятель Дмитро Завражний, хочемо передати великий привіт керівнику місцевого суду пану Ігорю Миколайовичу Гершкулу.

Ми все бачимо, за всім слідкуємо, а тому — судіть по совісті, панове судді! Адже якось так паскудно на душі, коли сєпара-навідника випускають під умовний термін за реальні наведення ракет, а одного із кращих офіцерів тримають під вартою, бо цього хоче мстивий ларьочник-секретут із Банкової зі своїм шефом-нарцисом.

Читайте також:
Політика
Ірина Фаріон заявила, що проректор ухвалив рішення про її звільнення без висновків комісії через тиск з боку МОН.
16:34
Політика
Печерський суд виправдав скандального ексзаступника голови Нацполіції Тишлека
27 травня, 09:28
Політика
8 травня Зеленський підписав укази про призначення 113 суддів на посади суддів місцевих судів.
09 травня, 09:34
Політика
Чергова цікава ситуація відбулась на засіданні ВРП за участі експерта із відводів та самовідводів із конфліктом інтересів Роми Маселко.
04 травня, 13:30
Політика
Барсук має зв’язки з Фуксом та Коломойським. Задекларувала чималий автопарк та гори готівки
03 травня, 15:15