Вашу долю визначає Та(р)таров, подякуйте Зелєнхайму

КРИМІНАЛ
24.01.2024, 06:08
Вашу долю визначає Та(р)таров, подякуйте Зелєнхайму
Фото: Facebook

Всюдисущий поплічник українофоба Віктора Януковича досі допомагає Кремлю вбивати нашу націю. Державу ж він давно підкорив.

Мова про люстрованого пса режиму Олега Татарова, якого позаочі називають сірим кардиналом Банкової й вірним служкою Андрія Єрмака. На цьому наголошує вітчизняний громадський діяч, учасник Революції гідності, підприємець і правозахисник Сергій Марченко.

З його слів, в Офісі пРезидента у Києві склалася дивна для демократичної європейської країни ситуація, коли відвертий ворог (що доведено сотнями журналістських розслідувань — прим. ред.), визначає кого посадять у в'язницю, а кого ні. Володимира Зеленського влаштовує така дійсність.

Окрім того, Та(р)таров визначає, чий бізнес в Україні працюватиме, а чий ні, бо він діє за методами попередників-регіоналів, яким служив вірою-правдою. Навіть, якщо ви переконані в тому, що є непомітною, пересічною людиною, вашу долю все одно визначає цей кремлівський диверсант.

«Рівно 10 років тому заступник голови офісу президента Олег Татаров дав брифінг у якості мента Януковича. Татаров тоді лякав термінами ув'язнення на 15 років і розказував про протестувальників, які стріляли своїм у потилицю та били беззахисних мусорів у трусіках.

Нагадаю, що згідно закону про Люстрацію, Олег Татаров не має права займати будь-які державні посади. Але закон обійшли, коли придумали Офіс президента, який не є офіційно державним органом. Коли ж Татарова призначали на посаду, а небайдужі люди проти цього претестували, їх назвали — «порохоскот».

Тепер прийшла черга платити за рахунками. Олег Татаров не просто люстрований мент Януковича, а людина, яка контролює всі правоохоронні органи в Україні. Це він визначає, який бізнес працює, а який сідає за грати. Він суд, він слідчий і він прокурор. Ось така люстрація, таке право, такий закон», — невтішно висновує Сергій Марченко.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як заступник голови Офісу пРезидента Олег Татаров винаймає будинок у закритому котеджному містечку у Козині. Власник оселі купив його у родини Ростомян, на члена якої було переписано будинок Віктора Януковича.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Схеми, дрони й енергетика: що відбувається за лаштунками.
29 березня, 19:07
Опінії
Зеленський буде чіплятися за владу використовуючи всі можливості. І він, і його шобла.
22 березня, 10:22
Політика
Закриті двері Парламенту: що відбувається у Верховній Раді?
14 березня, 09:49
Політика
Раніше про необхідність президентських виборів в Україні заявляли Майк Волтц та Майк Джонсон.
07 березня, 09:01
Опінії
Замість створення уряду національної єдності, слуги урода всадили чергового ножа у спину України. Доля країни та нації казнокрадам байдужа.
05 березня, 13:45
Політика
Обранці українцями до парламенту слуги урода знову показали, на чиєму вони боці. Забронзовіла влада відверто грається із вогнем.
26 лютого, 19:23