Вашу долю визначає Та(р)таров, подякуйте Зелєнхайму

КРИМІНАЛ
24 січня, 06:08
Вашу долю визначає Та(р)таров, подякуйте Зелєнхайму
Фото: Facebook

Всюдисущий поплічник українофоба Віктора Януковича досі допомагає Кремлю вбивати нашу націю. Державу ж він давно підкорив.

Мова про люстрованого пса режиму Олега Татарова, якого позаочі називають сірим кардиналом Банкової й вірним служкою Андрія Єрмака. На цьому наголошує вітчизняний громадський діяч, учасник Революції гідності, підприємець і правозахисник Сергій Марченко.

З його слів, в Офісі пРезидента у Києві склалася дивна для демократичної європейської країни ситуація, коли відвертий ворог (що доведено сотнями журналістських розслідувань — прим. ред.), визначає кого посадять у в'язницю, а кого ні. Володимира Зеленського влаштовує така дійсність.

Окрім того, Та(р)таров визначає, чий бізнес в Україні працюватиме, а чий ні, бо він діє за методами попередників-регіоналів, яким служив вірою-правдою. Навіть, якщо ви переконані в тому, що є непомітною, пересічною людиною, вашу долю все одно визначає цей кремлівський диверсант.

«Рівно 10 років тому заступник голови офісу президента Олег Татаров дав брифінг у якості мента Януковича. Татаров тоді лякав термінами ув'язнення на 15 років і розказував про протестувальників, які стріляли своїм у потилицю та били беззахисних мусорів у трусіках.

Нагадаю, що згідно закону про Люстрацію, Олег Татаров не має права займати будь-які державні посади. Але закон обійшли, коли придумали Офіс президента, який не є офіційно державним органом. Коли ж Татарова призначали на посаду, а небайдужі люди проти цього претестували, їх назвали — «порохоскот».

Тепер прийшла черга платити за рахунками. Олег Татаров не просто люстрований мент Януковича, а людина, яка контролює всі правоохоронні органи в Україні. Це він визначає, який бізнес працює, а який сідає за грати. Він суд, він слідчий і він прокурор. Ось така люстрація, таке право, такий закон», — невтішно висновує Сергій Марченко.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як заступник голови Офісу пРезидента Олег Татаров винаймає будинок у закритому котеджному містечку у Козині. Власник оселі купив його у родини Ростомян, на члена якої було переписано будинок Віктора Януковича.

Читайте також:
Опінії
Романи антиутопії вже не здаються настільки вигаданими.
вчора, 10:13
Політика
У рамках передвиборної кампанії Зеленський і Єрмак закупили автозаки, а тепер купують кайданки
01 квітня, 10:35
Опінії
Замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака
27 березня, 09:07
Політика
Депутати Безугла і Третьякова пропонують карати довічним ув’язненням з конфіскацією за привласнення державних функцій
26 березня, 09:08
Політика
У Будапешті створено Управління захисту суверенітету. Воно стежитиме, щоби політики та журналісти не отримували гроші з-за кордону.
12 березня, 06:00