Половина мешканців московії залишилася без газу, води та світла через аварії

СВІТ
16 січня, 16:54
Половина мешканців московії залишилася без газу, води та світла через аварії

З 1 грудня до 15 січня на росії було зафіксовано 94 аварії.

Щонайменше у 43 суб’єктах московії трапилися комунальні аварії, сотні тисяч росіян залишилися без тепла, електроенергії, водопостачання та газу.

Про це пишуть російські засоби масової дезінформації. 

Так, найбільша аварія сталася у підмосковному Подольську, де у 30-градусні морози без опалення залишилися 20 тис. осіб. Повністю відновити подачу тепла місцева влада не змогла навіть майже через два тижні після інциденту, хоча питання дійшло до путіна.

У Новосибірську аварія залишила без тепла 14 тис. осіб у 237 будинках, а у Липецьку 10 тис. у 282 будинках. Також про великі аварії повідомлялося у Саратові, де опалення відключили більш ніж у 650 будинках та 100 соціальних об'єктах, зокрема в школах та лікарнях, у Волгограді, де без тепла залишилися десятки тисяч людей, та у Находці, де з тією самою проблемою зіткнулися 6 тис. осіб.

Остання наразі велика комунальна аварія сталася 14 січня в Новомосковську Тульської області. Там тепло перестало надходити до 372 будинків.

Загалом з 1 грудня до 15 січня на росії було зафіксовано 94 аварії, підрахували росЗМІ. Це на 29% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зазначається, що попри це влада московії планує радикальне скорочення витрат на житлово-комунальну інфраструктуру. Згідно з бюджетом на 2024-2026 роки, фінансування сфери ЖКГ з федеральної скарбниці буде урізано більш ніж удвічі.

За словами голови комітету Держдуми московії з будівництва та житлово-комунального господарства Сергія Пахомова, зношення мереж комунальної інфраструктури в московії, зокрема тепло- і водопостачання, а також каналізації, до середини 2022 року перевищило 70%.

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05