Половина полтавців вважає достатньою малу кількість жінок у політиці – опитування

ПОЛТАВА
05.02.2017, 15:44
Половина полтавців вважає достатньою малу кількість жінок у політиці – опитування

Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень провів опитування серед 535 полтавців, результатом якого стало те, що близько половини опитаних вважають достатньою низьку присутність жінок у місцевій політиці.

За наведеними даними, середній рівень представництва жінок у міських радах - 18,1% (у Полтаві - 14%), в обласних радах - 15% (у Полтаві - 15,5%).

Найвищий показник тих, хто не вважає достатнім рівень представленості жінок у місцевій політиці серед респондентів Тернопільської та Хмельницької областей (55,2%). Найнижчий – у Сумській та Полтавській областях (36,42%).

Відсотки тих, хто не вважає сьогодні достатнім рівень участі жінок у політиці на місцевому рівні, зростають пропорційно віку опитуваних. А найбільше тих, хто вважає рівень участі достатнім, виявлено серед молодих респондентів – 37,69%.

Загалом опитано 4 000 респондентів. У кожній області охоплено не менш, ніж по три населених пункти – місто обласного значення, районний центр та село. Метою такого опитування було вивчення ситуації із залученням жінок в українській політиці.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48