Польща передала Україні озброєння для МіГ-29

СВІТ
22.05.2022, 16:36
МиГ-29 під час навчань
МиГ-29 під час навчань
Фото: Повітряні сили ЗСУ

Завдяки цьому Україна має можливість відновлювати їх боєздатність.

Польща передала Україні практично всі запчастини й боєкомплект для винищувачів МіГ-29. Про це повідомляють джерела польського видання Onet. Завдяки цьому Україна має можливість відновлювати їх боєздатність.

24 лютого російська армія завдала ракетних ударів по українських аеропортах і військових базах. Їхньою метою було, серед іншого, знищення Повітряних Сил Збройних Сил України та авіаційної інфраструктури, інформує "Мілітарний".

Російським не вдалося перемогти українську авіацію. Таким чином, їм також не вдалося завоювати перевагу у повітрі. Вже у перші дні війни з’ясувалося, що, попри втрати, українська авіація все ще діє. Зараз Україна має сили на певному рівні протистояти в повітрі з переважаючими силами росії.

На цю мить європейські країни підтримують Україну запчастинами й боєприпасами для радянських машин, в результаті чого підвищується боєготовність її авіації.

«Однак наступним кроком має стати передача типово натовського обладнання. Як ми бачимо, українська армія здатна швидко навчатися і ефективно використовувати будь-яке нове озброєння, яке їй надає Захід», – вважає Лукаш Пахольський, журналіст і авіаційний експерт групи військових досліджень і аналізу.

Нагадаємо, міністр оборони Великої Британії Бен Воллес повідомив, що уряд країни готовий підтримати країни, які захочуть передадуть Україні бойові літаки.

Йдеться про те, що Британія готова підтримати країни, які мають літаки радянських зразків та готові передати їх Україні. Це Польща, Словаччина та Болгарія.

вибір редакції
Читайте також:
Новини
67-а ОМБр виконує завдання на Бахмутському напрямку. Від наявності БПЛА напряму залежить успішність виконання бойових завдань
16 березня, 14:05
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Війна
З моменту повномасштабного вторгнення США надали допомоги Україні на 19,1 млрд доларів.
09.12.2022, 10:25
Життя
Просимо допомоги у небайдужих для хірурга та викладача Полтавського медуніверситету Максима Безручка
25.11.2022, 11:22