Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль

23 квітня, 17:41
Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль
Фото: Twitter

Надсучасну карету швидкої допомоги на потреби одного підрозділів Сил оборони України передали волонтери з дружньої Республіки Польща.

Відповідний фотозвіт оприлюднила представниця благодійної громадської організації "NGO – RA" Вікторія Чарковська, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що заповнений гуманітарною допомогою реанімобіль подолав за добу великий шлях від Варшави до Києва й невдовзі опиниться на Донеччині.

«Ця габаритна чотириколісна красуня – наче любов з першого погляду. Вона була зі мною у Луцьку, за що велика подяка митникам і прикордонникам з української сторони у Зосіні, які максимально допомогли та виконали свою роботу як краще. Тепер красуня прямує до Києва, а потім – на Донбасі. Спільними зусиллями допомагаємо нашим українським друзям», – прокоментувала ситуацію Вікторія Чарковська.

За совами волонтерки, переданий нашим захисникам спецтранспорт допоможе рятувати життя поранених, у тому числі й серед цивільних, які досі проживають у населених пунктах на лінії фронту.

Утім, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, уродженець острова Тасманія Джек Дір з австралійської організації "Frontline Medics" рятував життя українцям, які постраждали від війни.

Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль_1
Читайте також:
Новини
Наскільки треба бути махровим совком, щоб не розігнати усю цю богадільню ?
08 червня, 15:05
Війна
Дякуємо за добрі справи
27 лютого, 18:05
Опінії
Чи буде притягнуто до відповідальності майора ВСП Костянтина Костенка?
17 лютого, 12:56
Війна
Дякуємо за добрі справи
23.12.2022, 15:25
Війна
Командир в/ч А4123 Олександр Саєнко відзначив подяками волонтерів.
16.12.2022, 19:05
Війна
Студенти ВНЗ Києва збирають кошти на тренажери для ПТРК «Корсар»
21.11.2022, 16:55