Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль

23.04.2023, 17:41
Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль
Фото: Twitter

Надсучасну карету швидкої допомоги на потреби одного підрозділів Сил оборони України передали волонтери з дружньої Республіки Польща.

Відповідний фотозвіт оприлюднила представниця благодійної громадської організації "NGO – RA" Вікторія Чарковська, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що заповнений гуманітарною допомогою реанімобіль подолав за добу великий шлях від Варшави до Києва й невдовзі опиниться на Донеччині.

«Ця габаритна чотириколісна красуня – наче любов з першого погляду. Вона була зі мною у Луцьку, за що велика подяка митникам і прикордонникам з української сторони у Зосіні, які максимально допомогли та виконали свою роботу як краще. Тепер красуня прямує до Києва, а потім – на Донбасі. Спільними зусиллями допомагаємо нашим українським друзям», – прокоментувала ситуацію Вікторія Чарковська.

За совами волонтерки, переданий нашим захисникам спецтранспорт допоможе рятувати життя поранених, у тому числі й серед цивільних, які досі проживають у населених пунктах на лінії фронту.

Утім, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, уродженець острова Тасманія Джек Дір з австралійської організації "Frontline Medics" рятував життя українцям, які постраждали від війни.

Польські красуні привезли до Києва набиту гуманітаркою реанімобіль_1
Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45