Полтава готується до заворушень на вибори – доповідь УМВС для ОБСЄ

ПОЛТАВА
02.10.2014, 08:50
Полтава готується до заворушень на вибори – доповідь УМВС для ОБСЄ

Групові та масові заворушення – найймовірніша небезпека, яку передбачає полтавська міліція під час парламентських виборів. Такий висновок випливає з доповіді начальника обласного УМВС для місії ОБСЄ про заходи які силовики почали вживати.

в Полтавську область з місією споглядання за дотриманням законності під час виборів до Верховної Ради прибули довгострокові спостерігачі ОБСЄ. Однією з перших місій групи став візит до міліції.

Як повідомляє прес-служба обласного УМВС, спостерігачі ОБСЄ провели зустріч з начальником міліції Полтавської області Іваном Корсунем. Під час спілкування очільник силового відомства доповів про низку організаційних і практичних заходів вжитих управлянням МВС Полтавщини на забезпечення правопорядку під час виборів.

Зокрема Корсун повідомив спостерігачів ОБСЄ, що співробітниками УМВС області розгорнута діяльність оперативного штабу та створена оперативна група в складі якої нестимуть чергування співробітники міліцейських структурних підрозділів. На нову структуру покладені функції охорони громадського порядку і недопущення провокацій.

«Поточні вибори стануть дуже важливим етапом щаблем для України. Тому питання охорони громадського порядку під час виборчого процесу перебуває на особливому контролі. Ми докладемо максимум зусиль до забезпечення правопорядку в області, щоб громадяни мали можливість здійснити волевиявлення у відповідності до чинного законодавства», – сказав Іван Корсун співробітникам ОБСЄ під час зустрічі

Корсун також поставив до відома співробітників міжнародної місії, що під час поточних виборів його відомство посилило взаємодію з СБУ. Тісніша співпраця двох силових відомств, за його словами, дозволить оперативніше реагувати на зміни становища.


Читайте також:
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55