«Полтава» обіграла «Ворсклу» в останньому матчі перших зборів

ПОЛТАВА
01.07.2017, 11:41

ФК «Полтава» завершив перший етап підготовки до нового сезону матчем проти дублерів полтавської «Ворскли». Місцеве дербі відбулося на стадіоні «Лтава». Більш досвідчені футболісти з ФК «Полтава» мали ігрову перевагу протягом усього поєдинку, в той час як «зелено-білі» грали другим номером.

«Ворскла» U-21 1:3 ФК «Полтава»
Голи:
Даниленко (Таранушич, 82) – Дегтярьов (7), Насібулін (15), Трояновський (72)

«Ворскла» U-21: Вічний (Різник, 46), Максименко, Таранушич (Давидко, 56), Алантьєв, Жениленко, Зосенко, Муха, Косовський (Даниленко, 66), Соболевський (Зайцев, 56), Гасенко (Кожевніков, 85 ), Шарило (Мосейчук, 75).

«Полтава» обіграла «Ворсклу» в останньому матчі перших зборів_1

На першій хвилині матчу «містяни» могли повести в рахунку: Вічний залишив незахищеними ворота, однак Трояновський не зміг потрапити в порожню рамку, м'яч пройшов поруч зі штангою. Але невпевненою грою голкіпера «ворсклян» скористався вже Дегтярьов, який і відкрив рахунок – 0:1.

Згодом Максим міг уже асистувати, віддавши красиву передачу п'ятою на Недолю, але Артем з дальньої дистанції був неточним. Далі вже господарі поля ледь не скористалися помилкою захисників «городян», але в рамці чітко зіграв Кучинський. А потім «зелено-біло-чорні» розвинули атаку, яка завершилася ще одним взяттям воріт: Кушніренко віддав діагональ на Трояновського, Євген у дотик відпасував на Насібулін, той обіграв захисника і далі відправив м'яч у кут воріт – 0:2. Ще кілька ударів завдавали «городяни», проте захист «зелено-білих» зіграв надійно. «Ворскла» ж відповіла лише небезпечним кутовим, однак Кучинський все ж зміг нейтралізувати небезпеку.

У другому таймі ФК «Полтава» більше грав у комбінаційний футбол, але небезпечних моментів практично не виникало. А ось голи, які забили далі команди стали справжньою окрасою тайму. Спочатку Трояновський метрів з 25 пробив філігранно від поперечини точно у ворота. На що ворсклянин Даниленко відповів не менш ефектним ударом у ворота Кринського. У підсумку 1:3 – ФК «Полатва» перемагає дублерів «Ворскли» і відправляється на дводенний відпочинок, після якого футболісти знову зберуться на заміській базі де вже 4 липня проведуть контрольний поєдинок проти кременчуцького «Креміня».

Віктор Карпенко

Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
12:32
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
09:00
Полтава
24-річний уродженець Полтавщини поліг смертю хоробрих у боях Східному фронті. Проститися із захисником вийшла чи не вся громада.
вчора, 14:45
Полтава
Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
вчора, 06:10
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» присмокталися до бюджету міста, ігноруючи війну. Добре, що є громади в області, які вкладаються в оборону.
23 квітня, 08:18