Полтава просить гроші в ЄБРР на ремонт котельні яка гріє 100 000 осель

ПОЛТАВА
15.10.2014, 10:58
Полтава просить гроші в ЄБРР на ремонт котельні яка гріє 100 000 осель

Котельня-гігант була введена в експлуатацію ще у 70-ті роки минулого століття, та застаріла не тільки фізично але й морально. Останній чинник – основна перепона перемовин: великі котельні в умовах переходу частини споживачів на індивідуальне обслуговування неефективні.

Полтавська влада намагається залучити кошти Європейського банку реконструкції та розвитку на реконструкцію котельні обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» по вул. Ціолковського.

Про які умови фінансування та обсяги робіт іде мова – не повідомляється.

Перемовини щодо отримання Полтавою фінансової допомоги у вигляді кредиту відбулися вчора. Для обговорення шляхів допомоги в місто прибули представники Європейського банку реконструкції та розвитку. Вони провели зустріч з виконуючим обов’язки голови обласної ради, першим заступником голови обласної ради Володимиром Марченком, головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком, та Полтавським міським головою Олксандром Мамаєм.

В своєму повідомлення прес-служба облради зазначає, що «у ході зустрічі було обговорено технічні і фінансові сторони співпраці».

Як зазначив старший банкір, керівник сектору інфраструктури та енергетики в Україні Марк Магалецький, на реконструкцію цього важливого для територіальної громади об’єкту соціальної інфраструктури можливо залучити кредит у 28 мільйонів євро.

Очікується, ідеться в заяві керівництва області, що проведення реконструкції котельні сприятиме покращенню якості послуг з опалення та забезпечить раціональне використання енергоресурсів.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00