Полтава просить гроші в ЄБРР на ремонт котельні яка гріє 100 000 осель

ПОЛТАВА
15.10.2014, 10:58
Полтава просить гроші в ЄБРР на ремонт котельні яка гріє 100 000 осель

Котельня-гігант була введена в експлуатацію ще у 70-ті роки минулого століття, та застаріла не тільки фізично але й морально. Останній чинник – основна перепона перемовин: великі котельні в умовах переходу частини споживачів на індивідуальне обслуговування неефективні.

Полтавська влада намагається залучити кошти Європейського банку реконструкції та розвитку на реконструкцію котельні обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» по вул. Ціолковського.

Про які умови фінансування та обсяги робіт іде мова – не повідомляється.

Перемовини щодо отримання Полтавою фінансової допомоги у вигляді кредиту відбулися вчора. Для обговорення шляхів допомоги в місто прибули представники Європейського банку реконструкції та розвитку. Вони провели зустріч з виконуючим обов’язки голови обласної ради, першим заступником голови обласної ради Володимиром Марченком, головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком, та Полтавським міським головою Олксандром Мамаєм.

В своєму повідомлення прес-служба облради зазначає, що «у ході зустрічі було обговорено технічні і фінансові сторони співпраці».

Як зазначив старший банкір, керівник сектору інфраструктури та енергетики в Україні Марк Магалецький, на реконструкцію цього важливого для територіальної громади об’єкту соціальної інфраструктури можливо залучити кредит у 28 мільйонів євро.

Очікується, ідеться в заяві керівництва області, що проведення реконструкції котельні сприятиме покращенню якості послуг з опалення та забезпечить раціональне використання енергоресурсів.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15