Полтава: засідання ДВК не перешкода для працівників поліклініки, які йдуть на роботу

ПОЛТАВА
26.10.2020, 13:29
Полтава: засідання ДВК не перешкода для працівників поліклініки, які йдуть на роботу
Фото: Google

Так само через фойє поліклініки, де засідає ДВК ВД №531250, на прийом до лікарів мають проходити відвідувачі.

«Опора» повідомляє про чергове порушення у Полтаві. Дільниця №531250 (Полтава, вул. Залізна, 17) знаходиться у фойє міської поліклініки. Сьогодні працівники медзакладу, не дочекавшись завершення роботи ДВК, вже проходять на свої робочі місця. Так само на прийом лікарів будуть проходити і відвідувачі. Також у фойє знаходиться аптека.

Як повідомляють представники «Опори», зараз членів ДВК запросили перейти до окремого приміщення на першому поверсі поліклініки.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Поки країна продовжує захищатися й стікати кров’ю, на Банковій активно займаються підготовкою до виборів.
07 квітня, 09:24
Опінії
Якось непоміченим пройшло інтерв'ю голови ЦВК Олега Діденко. А там цікаві меседжі.
02 квітня, 18:05
Політика
Юлія Тимошенко та Петро Порошенко активно спілкуються із заокеанськими партнерами. Невже справа йде до волевиявлення під час війни?
07 березня, 21:43
Опінії
Не проводити негайно, а уможливити проведення.
20 лютого, 17:02
Світ
Голосування у першому турі виборів президента Польщі відбудеться 18 травня 2025 року.
18 січня, 17:30
Політика
Не афішувавши участь простроченого блазня на них.
05.12.2024, 15:03