«Полтаватеплоенерго» відповіло на звинувачення Олександра Мамая

Виміри
04 листопада, 13:08

"Гра" у пошуки винного продовжується, далі – наступний хід...

Як повідомляється на офіційному сайті "Полтаватеплоенерго", міський голова Полтави Олександр Мамай дезінформував громадськість із приводу ситуації, що склалася навколо 109-го району та проблем з його опаленням.

Далі наводимо цитати з офіційної заяви комунального підприємства:

1. Ні з ким з керівництва "Полтаватеплоенерго" питання щодо опалення 109 мікрорайону Мамай О.Ф. не обговорював.

2. Рішення щодо повної реконструкції котельні "Полтаватеплоенерго" по вул. Квітуча, 6 та заходи з цим пов’язані розроблялися Полтавською обласної державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та керівництвом міста Полтава попереднього скликання спільно, (а не Олександром Мамаєм та його командою — прим. ред.).

3. Жодного разу на жодних нарадах чи виробничих засіданнях щодо реконструкції котельні по Квітучій, 6, її вартість у 70 мільйонів гривень не оцінювалась. Можна відповідально стверджувати, що озвучена міським головою Мамаєм О.Ф. сума у 70 млн грн завищена щонайменше удвічі особисто ним.

4. В травні цього року, на нараді у голови Полтавської ОДА, міський голова Полтави Мамай О.Ф. особисто наголосив, що фінансування проєкту реконструкції котельні "Полтаватеплоенерго" на Квітучій, 6 з міського бюджету якщо і буде відбуватися, то все-одно не раніше 2022 року (а не цьогоріч, як він зазначив 1 листопада 2021 року — прим. ред.).

Керівництво ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" приводить й інші докази "правдивості" та "відповідальності" міського голови Олександра Мамая, але навіть наведених пунктів достатньо, аби зрозуміти: що "гречка" вчергове виходить боком полтавській громаді.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Президент присвоїв звання Героя України командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу (“Да Вінчі”).
01 грудня, 12:30
Саме так виглядає страх Зеленського перед народом України.
01 грудня, 10:35