Полтавці не хочуть йти в поліцію? Набір до патрульних продовжили втретє

ПОЛТАВА
24.07.2017, 06:48
Полтавці не хочуть йти в поліцію? Набір до патрульних продовжили втретє

Кінцевий строк подання заяв на вступ до патрульної Поліції Полтави вже втретє перенесли — ще на 10 днів.

Це вже третє перенесення строку подачі заявок до патрульної поліції Полтави. Набір оголосили з 12 червня по 1 липня. Після цього його подовжили на 10 днів — до 11 липня. Далі — ще на 10 днів — до 21 липня.

Майбутнім поліцейським обіцяють зарплату — не менше 8 000 грн на місяць, соцпакет, оплачувану відпустку та можливість навчатися у ВНЗ системи МВС за держзамовленням.

Це може бути пов’язано з небажанням полтавців вступати до лав уже дискредитованої поліції. Про важкий графік патрульних, ремонт пошкоджених «Пріусів» та лише 4 000 грн зарплатні йдеться в недавньому розслідуванні «Слідства.інфо» «Піду з поліції».

Про непрофесіоналізм нової поліції писав і «ОБ» у серії матеріалів «Реформація».

РЕФОРМАЦІЯ: Дмитро Міхалець, начальник патрульної поліції Івано-Франківська

РЕФОРМАЦІЯ №2: Денис Сідан, командир батальйону патрульної поліції Полтави

РЕФОРМАЦІЯ №3: Дмитро Нетовканий, патрульний із Миколаєва, ногою наступив на голову людині

РЕФОРМАЦІЯ №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Юні полтавці здобули дві медалі та топ-8 командного заліку:
16 листопада, 18:43
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09