Полтавці відреагували на мультики від заступника міського голови

ПОЛТАВА
29.12.2021, 13:40
Полтавці відреагували на мультики від заступника міського голови

Дешевими мультиками жителів обласного центру не здивувати.

Заступник міського голови Полтави з питань ЖКГ Євген Ричка розмістив у соціальній мережі Facebook пост, в якому він розповідає про "героїчну боротьбу" комунальників з наслідками стихії... Розповідь про міфічні "подвиги" комунальників він підкріпив двохвилинним відео.

Але дешевими мультиками жителів обласного центру не здивувати.

Містяни з самого ранку пересуваються містом, намагаючись добратися на роботу чи у справах, і бачать реальний стан прибирання міста від снігу.

Своє обурення вони виказали в коментарях під постом заступника міського голови в соцмережі Facebook:

Полтавці відреагували на мультики від заступника міського голови_1
Полтавці відреагували на мультики від заступника міського голови_3
Полтавці відреагували на мультики від заступника міського голови_5

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", уже кілька днів влада Полтави не може очистити місто від снігу.

Про погіршення погодних умов синоптики повідомляли завчасно. У влади було вдосталь часу, щоб підготуватися до стихії та забезпечити прибирання снігу в місті, але Олександр Мамай продовжує ігнорувати проблеми обласного центру.

Містяни на собі відчули результати голосування за гречку, цукор.

Читайте також:
Опінії
Патріоти на валізах: навіщо Притулі американський тил.
14:05
Війна
Блокування рахунків, обмеження в «Дії» та кінець захисту в ЄС: які нові заборони готують для ухилянтів.
04 червня, 13:08
Опінії
Заочний арешт Григоришина: чи торкнуться санкції керівництва «Української правди»?
02 червня, 10:54
Політика
Грошові перекази на лікування з-за кордону: коли українцям можуть нарахувати податки у 2026 році.
18 травня, 10:05