Полтавців закликали боротися з амброзією

ПОЛТАВА
22.07.2022, 07:16
Полтавців закликали боротися з амброзією
Фото: Facebook

Не перший рік Полтавська міська влада відверто саботує системне знищення небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.

У зв'язку з чим небайдужі до власного здоров'я жителі нашої громади стали частіше боротися з вказаною рослиною буквально власноруч.

Однією з них стала мешканка середмістя і відомий фотограф Яна Катраник, яка самостійно знищує бур'ян, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на її Facebook-сторінку.

Як з'ясувалося, полтавка закликала інших жителів не стояти осторонь проблеми охорони довкілля та зростання рівня алергенності у населення, адже амброзія – головний збудник різних хронічних респіраторних захворювань.

«Давайте започаткуємо флешмоб "знищ амброзію біля свого дому". Виривайте її з коренем, поки вона не зацвіла. Це дуже важливо! Долучайтесь, робіть фото/відео, поширюйте! ЗСУ нас захищає від кацапні, а ми можемо самі себе захистити від амброзії», – коментує свою громадську ініціативу Яна Катраник.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у цей час (червень-липень) на більшості ділянок бур'ян непомітний під пологом місцевих нескошених трав і знаходиться у початкових фазах розвитку.

Читайте також:
Життя
Через те, що амброзія – особливий алерген, вона має дуже високу (одну з найсильніших) негативну дію на організм людини.
29 серпня, 19:04
Життя
Якщо діти віком до 3-х років понад 4 години дивляться у планшет, ноутбук чи телевізор, вони можуть вирости інтелектуально обмеженими.
25 серпня, 19:04
Життя
Це важливий внесок у вдосконалення імунотерапії раку.
15 серпня, 13:33
Життя
Навіть 90-хвилинна зміна розкладу сну може спричинити зміни кишкових бактерій, підсилюючи ризики розвитку ожиріння та серцевих захворювань.
05 серпня, 09:23
Життя
Чи дійсно кров молодих людей здатна продовжувати життя та омолоджувати?
04 серпня, 11:27
Життя
Вчені виявили нові переваги кавуна для здоров’я
13 липня, 13:57