Полтавцям розповіли про «поета апокаліптичних літ» Євгена Маланюка

ПОЛТАВА
24.01.2017, 14:00
Полтавцям розповіли про «поета апокаліптичних літ» Євгена Маланюка

Презентація виставки «Поет апокаліптичних літ», присвяченої 130-літтю від дня народження Євгена Маланюка, пройшла у Полтаві.

Співробітниця Полтавської обласної бібліотеки імені І. П. Котляревського Наталія Рой розповіла про життя поета та про те, як він, живучи в еміграції писав лише про Україну.

– 49 років митець прожив у еміграції, але жодної миті не зрадив Україні. Так, Батьківщина стала провідною темою його творчості. Взагалі, жанрове розмаїття письменницького таланту Маланюка просто вражає. Він є автором численних етюдів, елегій, балад, од, молитов, послань, поем, псалмів, ноктюрнів, автобіографічних нотаток, рапсодій й навіть сюїт та лібрето для опер – Наталія Рой.

Бібліотекарі запрошують усіх охочих детальніше ознайомитися з творчістю та біографією Євгена Маланюка можна, завітавши у відділ обслуговування користувачів. Вона діятиме до 12 лютого.

Довідково: Євген Маланюк – український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик, сотник Армії УНР, «Імператор залізних строф».

Віктор Карпенко

Читайте також:
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
10:05
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25