Полтавки придумали як поставляти на передову свіжий борщ

ПОЛТАВА
19.11.2014, 13:04
Полтавки придумали як поставляти на передову свіжий борщ

Полтавські господині об’єдналися у «Батальйон польової кухні» і взялися поставляти воякам свіжі українські страви, для цього розробили власну технологію.

Свіжі овочі господарки ріжуть, підсушують домашніми сушками і щільно упаковують вакуумним пристроєм. Картопля, буряки, морква, капуста, томатна паста та спеції – і чудовий борщовий набір готовий. Після цього «сухий» але свіжий борщ готовий до відправки.

Про це розповідає «Лтава».

Перша партія з волонтерами вже відправились у зону АТО. Бійцям потрібно лише додати води, можливо тушонки і трохи поварити – підсушений набір готується легко і не набагато складніше за «сухпайок». Проте лишається домашнім і свіжим.

До борщового набору господині додають рецепт приготування страви та «теплий» вірш.

«Це набори борщові для того щоби їм там було простіше, легше, тепліше. Щоби вони розуміли що вони нам дуже потрібні, що ми на них дуже чекаємо, віримо в них і сподіваємося що всі повернуться додому живими» - каже керівниця групи Ірина Волошко.

«Військовий борщ» відповідає як армійським вимогам так і домашнім: пакунок компактний гарно переносить доставку і зберігання певний час а також калорійний, при цьому страва виходить свіжою, корисною і смачною майже як удома. Містить всі мікроелементи і вітаміни – твердять жінки.

Волонтерки закликають небайдужих дівчат приєднатися, адже робочих рук їм вкрай не вистачає. «Через те, що це трудомісткий процес ми дуже потребуємо допомоги. Якщо у когось з полтавчанок є вдома сушили, і вони можуть взяти частину роботи на себе. Можливо у когось вдома є зайві овочі» – звертаються жінки до городянок.


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00