Полтавщина зекономила 10 мільйонів на чиновниках

ПОЛТАВА
17.11.2014, 13:40
Полтавщина зекономила 10 мільйонів на чиновниках

Заради економії чиновникам урізали додаткові виплати, декому довелося лишитися посади.

Від початку АТО Полтавська область зекономила на утримані чиновників близько 10 мільйонів гривень порівняно з планом витрат який був на початку року.

Про це відзвітував аналітичний відділ ОДА, передає Телеграфъ.

Економія досягнута рахунком скорочення чиновників в обласній і районних держадміністраціях. Було скорочено 203 посади, це 7 процентів від загальної кількості чиновників апаратів управління цих відомств.

Крім цього зберегти бюджетні кошти дозволила призупинення виплати премій головам райдержадміністрацій та очільнику обласної адміністрації, а також надбавок. Їх не виплачуватимуть і до закінчення АТО.

Ще чверть мільйона гривень Полтавщина зекономила на автівках чиновників, скоротивши автопарк у користування з 131 машини до 101.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36