Полтавська міліція страждає порнографією

ПОЛТАВА
20.11.2014, 13:44
Полтавська міліція страждає порнографією

Міське управління МВС Полтави порушило кримінальні справи проти двох місцевих жителів за те, що ті на своїх сторінках у соцмережі поділилися пікантним роликом.

Відомо, що одному зі звинувачених 24 роки.

«Після виявлення даного відео у соцмережах, за фактом розповсюдження відеопродукції слідчим було розпочато кримінальне провадження. Мистецтвознавча експертиза, засвідчила, що він є порнографічним. У ході подальшого розслідування правоохоронці встановили місця проживання даних осіб та запросили до міліції» - ідеться в повідомленні місцевого управління МВС.

При цьому до створення порно роликів і залиття їх в мережу самі молодики не мають стосунку – вони тільки поділилися ним зі стороннього веб-ресурсу.

Міліціонери кажуть, що хлопці вже визнали за собою дії в яких їх звинувачують. МВС інкримінує їм «розповсюдження порнографії». За це молодикам загрожує щонайменше великий штраф і аж до позбавлення волі до п’яти років.

Міліціонери збираються довести справу до суду:

«Розміщенням в аккаунті відповідної продукції, що дає можливість іншим користувачам переглядати її зміст, підпадають під визначення «розповсюдження відеопродукції», – заявила старший слідчий Київського райвідділу міліції міста Оксана Пятаченко.

При цьому в управлінні обмовились, що «це далеко не єдиний випадок, коли полтавців притягують до кримінальної відповідальності за розміщення в соцмережах відеопродукції порнографічного змісту».


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42