Полтавська міліція страждає порнографією

ПОЛТАВА
20.11.2014, 13:44
Полтавська міліція страждає порнографією

Міське управління МВС Полтави порушило кримінальні справи проти двох місцевих жителів за те, що ті на своїх сторінках у соцмережі поділилися пікантним роликом.

Відомо, що одному зі звинувачених 24 роки.

«Після виявлення даного відео у соцмережах, за фактом розповсюдження відеопродукції слідчим було розпочато кримінальне провадження. Мистецтвознавча експертиза, засвідчила, що він є порнографічним. У ході подальшого розслідування правоохоронці встановили місця проживання даних осіб та запросили до міліції» - ідеться в повідомленні місцевого управління МВС.

При цьому до створення порно роликів і залиття їх в мережу самі молодики не мають стосунку – вони тільки поділилися ним зі стороннього веб-ресурсу.

Міліціонери кажуть, що хлопці вже визнали за собою дії в яких їх звинувачують. МВС інкримінує їм «розповсюдження порнографії». За це молодикам загрожує щонайменше великий штраф і аж до позбавлення волі до п’яти років.

Міліціонери збираються довести справу до суду:

«Розміщенням в аккаунті відповідної продукції, що дає можливість іншим користувачам переглядати її зміст, підпадають під визначення «розповсюдження відеопродукції», – заявила старший слідчий Київського райвідділу міліції міста Оксана Пятаченко.

При цьому в управлінні обмовились, що «це далеко не єдиний випадок, коли полтавців притягують до кримінальної відповідальності за розміщення в соцмережах відеопродукції порнографічного змісту».


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00