Полтавська молодь обрала здоров’я

ПОЛТАВА
18.09.2016, 09:43
Полтавська молодь обрала здоров’я

Традиційний спортивно-масовий захід «Молодь обирає здоровий спосіб життя» відбувся у Полтаві.

Щороку Корпусний сад стає епіцентром спортивної хвилі. На меті у спортсменів кілька завдань: продемонструвати, долучити та популяризувати здоровий спосіб життя у Полтаві.

Учасники довели власним прикладом, що здоровий спосіб життя – не лише корисно, а й весело, неповторно, вишукано та граційно. Також на захід завітав чемпіон світу з боксу Олександр Хижняк. За його словами, він ще змалечку привчений до спорту і зараз не може відірватися від цього.

–Я тут, аби підтримати своїх спортсменів, боксерів, з якими я займаюся в одному залі. Хочемо здобувати перемоги, вигравати. Тренуємось, ведемо здоровий спосіб життя, як і треба справжнім спортсменам – розповів полтавський боксер.

Сам захід зібрав чимало спортсменів: гімнасти, атлети, баскетболісти та багато інших. Долучились до святкування і черлідери, і боксери, і звичайні перехожі.

Нагадаємо, вчора також відбулися змагання в рамках абсолютного чемпіонату України з кіокушинкай карате у відкритій ваговій категорії. Вони пройшли в спорткомплексі «Динамо». Участь у турнірі взяли команди з 20 областей України та близько 300 учасників.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: У Полтаві стартував чемпіонат України з кіокушинкай карате

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27