Полтавська обласна рада не змогла розглянути показники бюджету-2020

ПОЛТАВА
09.10.2020, 11:32
Полтавська обласна рада
Полтавська обласна рада
Фото: Телеграф

Депутати звели друге пленарне засідання 34-ої позачергової сесії обласної ради до вшанувань та оголошення нової міжфракційної групи.

8 жовтня мало відбутися засідання Полтавської обласної ради цієї каденції. Проте неявка великої кількості депутатів не дозволили розглянути ряд важливих питань.

Засідання розпочалося із вшанування пам’яті курсанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, жителя міста Миргорода Андрія Роспотнюка та інших загиблих у нещодавній авікатастрофі. Потім відбулося нагородження громадян відзнаками обласної ради. Подальша робота зупинилась на етапі голосування за порядок денний. 

Як пояснив голова облради Олександр Біленький, причиною фактичного зриву засідання стала епідеміологічна ситуація.

«У нас, на жаль, не відбулося засідання бюджетної комісії, – пояснюв Олександр Біленького, – значна частина депутатів цієї комісії хворіє – хто з температурою, хто перебуває на самоізоляції, включаючи голову комісії. Отже, бюджетні питання ми розглядали на профільних комісіях, заперечень у депутатів не виникало. Думаю, найближчим часом проведемо розширене засідання бюджетної комісії, всі пропозиції та правки, які виникнуть у депутатів, додамо до проєкту рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», проголосуємо їх на наступному пленарному засіданні сесії».

Доволі іронічно, що одним з питань порядку денного міг стати перерозподіл коштів на суму 67 мільйонів гривень у галузь охорони здоров’я, зокрема і на боротьбу з коронавірусом.

Увагу громадськості привернула політична подія. Олександр Біленький оголосив про створення міжфракційного об’єднання депутатів «Довіра», відповідно до назви партії, яка бере участь у місцевих виборах-2020. Таким чином, ця політсила отримала додаткову безкоштовну згадку у ЗМІ у «гарячий» період виборчих перегонів.   

Читайте також:
На порядку денному засідання – забезпечення роботи обласного кардіодиспансеру
10.11.2020, 13:15
Голова Полтавської ОДА закликав депутатів Полтавської облради провести засідання до кінця тижня.
21.10.2020, 09:45
12 березня відбулося засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської облради.
12.03.2020, 15:30
11 березня в облраді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управлінням майном.
11.03.2020, 19:20
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05