Полтавська поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів – Бірюков

ПОЛТАВА
28.07.2016, 14:44
Полтавська поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів – Бірюков


З початку 2016 року на території Полтавської області скоєно 37 розбійних нападів, вчинених відносно самотніх літніх людей. У 24 випадках поліції вдалося встановити нападників та розкрити злочини. До прикладу, за аналогічний період минулого року зафіксовано 13 таких правопорушень. 12 із них правоохоронцями розкриті. Про це зазначив заступник начальника ГУ Національної поліції у Полтавській області Руслан Бірюков на прес-конференції щодо роботи обласної поліції за перше півріччя. 


Бірюков звернув увагу на посилення заходів, націлених на захист перед- і пенсійної категорії населення, особливо літніх людей, що проживають самостійно та у віддалених населених пунктах. Заступник голови порадив взяти під опіку дану категорію громадян, особливо у віддалених невеликих селах органам місцевої влади та самоврядування, громадським організаціям, підприємцям, максимально посприяти встановленню у населених пунктах камер відеонагляду.
Громадянам, чиї батьки проживають окремо самостійно поліцейський порадив дбати про їх безпеку: налагодити тісний контакт з сусідами, полагодити або встановити якісні замки, встановити навіконні решітки. 

– Також слід пояснити стареньким елементарні правила безпеки та якнайчастіше підтримувати з ними зв'язок. У разі виникнення найменшої підозри щодо протиправних зазіхань на вразливу категорію осіб, негайно телефонуйте до поліції на єдину безкоштовну цілодобову лінію «102», – Бірюков.

Нагадаємо, всього за за перше півріччя 2016 року до органів поліції Полтавщини від громадян надійшло 110 тис. 581 заяв, повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інші події.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 20 тис. 477 кримінальних правопорушень.

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06