Полтавська поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів – Бірюков

ПОЛТАВА
28.07.2016, 14:44
Полтавська поліція розкрила 24 із 37 злочинів проти пенсіонерів – Бірюков


З початку 2016 року на території Полтавської області скоєно 37 розбійних нападів, вчинених відносно самотніх літніх людей. У 24 випадках поліції вдалося встановити нападників та розкрити злочини. До прикладу, за аналогічний період минулого року зафіксовано 13 таких правопорушень. 12 із них правоохоронцями розкриті. Про це зазначив заступник начальника ГУ Національної поліції у Полтавській області Руслан Бірюков на прес-конференції щодо роботи обласної поліції за перше півріччя. 


Бірюков звернув увагу на посилення заходів, націлених на захист перед- і пенсійної категорії населення, особливо літніх людей, що проживають самостійно та у віддалених населених пунктах. Заступник голови порадив взяти під опіку дану категорію громадян, особливо у віддалених невеликих селах органам місцевої влади та самоврядування, громадським організаціям, підприємцям, максимально посприяти встановленню у населених пунктах камер відеонагляду.
Громадянам, чиї батьки проживають окремо самостійно поліцейський порадив дбати про їх безпеку: налагодити тісний контакт з сусідами, полагодити або встановити якісні замки, встановити навіконні решітки. 

– Також слід пояснити стареньким елементарні правила безпеки та якнайчастіше підтримувати з ними зв'язок. У разі виникнення найменшої підозри щодо протиправних зазіхань на вразливу категорію осіб, негайно телефонуйте до поліції на єдину безкоштовну цілодобову лінію «102», – Бірюков.

Нагадаємо, всього за за перше півріччя 2016 року до органів поліції Полтавщини від громадян надійшло 110 тис. 581 заяв, повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інші події.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 20 тис. 477 кримінальних правопорушень.

Читайте також:
Малеча села Терентіївка дочекалася сучасного ігрового майданчика, який обладнали на лісовій галявині.
10:22
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
вчора, 13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
вчора, 08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
12 серпня, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48